Beykoz Web Site Tasarım

Beykoz Web site Tasarım Firması: Zek Medya. Tüm Beykoz ve İstanbul geneline web site tasarım hizmeti veriyoruz. Kaliteli, Profesyonel ve Kurumsal Web site Tasarım Hizmeti Sunuyoruz.

Neden Biz?

Zek Medya olarak; biz Süreklilik ve devamlılığı olan, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktayız. Kurumsal firmamız ve yapımızla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Müşterilerimizden gelen her türlü talep ve ihtiyaca bir çözüm üretmek için çaba gösteriyoruz ve çözüm üretebilecek yapıya, teknik donanıma, tecrübeye ve en önemlisi bu vizyona sahibiz.

Zek Medya İletişim
Kurumsal Web Sitesi Yapımı

Kurumsal Web Tasarım

Firmanızı, Markanızı, Ürününüzü ve/veya hizmetlerinizi profesyonel şekilde tanıtabileceğiniz kurumsal web site (kurumsal internet sitesi) tasarlayıp yapmaktayız. Şirketlere özel şablon ve temalarımızdan bir tanesini seçtiğinizde 3 gün içinde sitenize kavuşursunuz.

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret web siteleri tasarlıyor ve yapıyoruz. Talep doğrultusunda Özel tasarım E-ticaret siteleri tasarlıyoruz. Bir çok sektör ve mesleğe uygun E-ticaret temqlarımız mevcuttrur. Destek ve danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz.

E-Ticaret Sitesi Yapıyoruz.