TEMA 67

Saç Ekimi Merkezi Web Tasarımı Örneği, Saç Ekimi Web Tasarım

Bu web sitesi teması saç ekimi merkezleri için tasarlanmıştır. Saç ekimi web tasarımı örneğidir. Saç ekimi merkezleri için talep edildiğinde özelleştirilebilir yapıdadır. Saç ekimi web tasarım örneği olan bu tema Seo uyumlu ve tüm cihazlarda uyumlu (Responsive) çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.Detaylar için bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Ayrıca temamız saç ekimi sektörü dışında sağlık sektörü veya hizmet sektörü veya diğer tüm sektörler için de uygulabilmektedir.

0216 484 36 37 numaradan lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Etiketler:
Saç ekimi teması 2020, Saç ekimi teması, Saç ekimi web tasarım, Saç ekimi web site örneği, Saç ekimi web tasarım örnekleri, Saç ekimi web tasarımı örneği 2020, Saç ekimi merkezleri web tasarım, Saç ekimi merkezi web site örnekleri.

Öne Çıkan Özellikler

%100 Responsive

Tüm cihazlara uygun olarak tasarlanmıştır. Desktop, Notebook, Cep Telefonu, Tablet Pc ve Televizyonların tüm çözünürlüklerinde en güzel şekilde görüntülenir ve okunabilir.

Seo Uyumlu

Bu tema Seo (Search Engine Optimization) uyumludur. Bu sayede Google ve diğer arama motorlarında E-Ticaret siteniz ve ürünleriniz üst sıralarda yer alacaktır.

Hızlı Sayfa Açılma

Bu temada aşırı ve gereksiz kodlar yoktur ve bu sayede hızlı açılma ve sayfa geçişleri sağlamaktadır. Ayrıca Hozting paketlerimiz hızlı ve SSD sunucularda barındırılmaktadır.

Güvenli & Güncel

En güncel veritabanı ve güvenlik uygulamalarını barındıran tema siz ve müşterileriniz için üst düzey güvenlidir. Ayrıca SSL hizmetimiz ücretsizdir.

Sınırsız, Kotasız

Tüm paketlerimizin özelliklerini rahatınız için yüksek tutmaya çalıştık. Yinede paketlere göre sınırlamalar olabilir. Üst paketlerimiz alan, trafik ve ziyaretçi sayısı gibi her konuda sınırsızdır.

Marka Değeri

Modern ve şık tasarımıyla markanızı, firmanızı veya ürünlerinizin marka değerinin yükselmesini destekler.

Kullanıcı Dostu

Tüm kullanıcılar için kolay kullanıma uygun tasarlanan web site tamamızın Yönetim paneli de kolay ve kullanışlı şekilde tasarlanmıştır.

Çoklu Dil Desteği

Çoklu dil desteği ile istenilen dilde kurumsal site tasarımına uygundur. İstenildiği kadar dil eklenebilir.

Blog Eklenebilme

Ürünlerinizi tanıtabileceğiniz yada sektörel bazda yazılar paylaşabileceğiniz Blog sayfasını E-Ticaret sitenize kolayca ve ücretsiz ekleyebilirsiniz.

İşlevsel Yapı

Tüm talep ve ihtiyaçlara cevap verebilen yapıya sahip olan tema, gerektiğinde her işi başarı ile yapabilme yeteneğine sahiptir.

Ekstra Bileşen ve Eklentiler

Bir çok tasarımsal, yazılımsal yada ihtiyaçlar için geliştirilmiş binlerce eklenti veya bileşenler bulunmaktadır.

Arama Motoru Kayıtları

Arama motoru kayıtları, Google Maps kaydı ve Sosyal medya bağlantıları paketlerde bulunmaktadır.

Firma, Marka, Ürün yada Hizmetlerinizi layıkıyla tanıtacak ve marka değerini yükseltecek kurumsal web site temasını güvenle tercih edebilirsiniz. Zek Medya envanterinde tüm talep ve ihtiyaçlara cevap verebilecek kurumsal web site temaları bulunmaktadır. Ayrıca her sktöre uygun size özel kurumsal web site tasarımı yapabilmekteyiz.