E-Ticaret Sitesi (Seo Uyumlu)

Zek Medya E-Ticaret Sistemleri, her şeyden önce yılların derin tecrübesi ve bilgi birikimi demektir. E-Ticaret sitelerimiz otomatik olarak kendini güncelleyerek daima son teknolojiyi içinde barındırır. Şık ve Modern E-Tcaret tasarımlarımız hızı ve güvenliğiyle gücünüze güç katacaktır. Tüm E-Ticaret sitelerimiz Seo uyumlu olup Temel Seo Paketi entegre olarak kurulur.

Hali hazırda bulunan temalarımızdan birini seçerek bir kaç saat içinde E-Ticaret sitenizde satışa başlayabilir veya alışıla gelmişin dışında ihtiyaç ve zevkinize göre özel bir tasarımla kısa süre içinde e-ticaret sitesi sahibi olun. Sınırlardan sıkılmadınız mı? Zek Medya E-Ticaret Paketleri sizin istek ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. Xml alabilen ve verebilen E-Ticaret paketlerimizi incelemeyi unutmayın.

 

E-Ticaret Paketleri & Fiyatları

girisimci-e-ticaret-paketi
E-Girişimci E-Ticaret Paketi
e-esnaf-e-ticaret-paketi
E-Esnaf E-Ticaret Paketi
e-magaza-e-ticaret-paketi-1
E-Mağaza E-Ticaret Paketi
e-isletme-e-ticaret-paketi
E-İşletme E-Ticaret Paketi
ozel-tasarim-e-ticaret-paketi
Özel Tasarım E-Ticaret Paketi
zek-premium-e-ticaret-paketi
Zek Premium E-Ticaret Paketi

E-Mağaza ve E-İşletme E-ticaret Paketlerimizde Xml ile Ürün bilgisi, Stok, fiyat veya tüm bilgileri değiştirebilme özelliği vardır. Her iki paket 1 adet Xml alabilir ve 1 Adet Xml verebilir. Opsiyonel olarak bu adetler yükseltmeye uygundur.

Senetli Alışveriş Sitesi Yapımı

Zek Medya olarak profesyonel senetli alışveriş siteleri tasarlamaktayız. Bir kaç gün içerisinde senetli alışveriş sitenizi satışa hazır hale getiriyoruz. Senetli alışveriş sitesinde E-Mağaza E-ticaret Paketimiz kullanılmaktadır. Bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paylaş Paylaş