WEB TASARIM & SEO AJANSI

Web Site Tasarım, Web Yazılım, Seo Çalışması, E-Ticaret Çözümleri, Danışmanlık, Google ADS ve Adsense, Web site / Sayfa Açılış Hızı Optimizasyonu ve bir çok Dijital Hizmeti sunmaktayız. İstanbul Merkezli Zek Medya; Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe ofislerimizle tüm Türkiye’ye Profesyonel hizmetler sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım

Web Tasarım 

Web Site Tasarım konusunda alanında uzman personellerimizle kaliteli ve zamanında teslim hizmet vermekteyiz.

Seo ikon

SEO Çalışması

Türkiye’nin En İyi Seo Firmalarından biriyiz. Garantili ve kaliteli Seo hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Web Yazılım İkon

Web Yazılım 

Her türlü konu ve yazılım dilinde web yazılım hizmeti vermekteyiz. Uygulama, Crm, Portal veya Ticket

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret çözümleri sunuyoruz. E-Ticaret sitenizin kurulumu ve/veya kurulum sonrası işletmeye ve yönetmeye de destek oluyoruz.

Danışmanlık ikon

Danışmanlık

Zek Medya olarak; her konuda danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız. Seo, Web Site Tasarım, Adsense, Google Ads, E-Ticaret

Web Site Bakım Anlaşması, Sözleşmesi

Bakım Anlaşması

Web siteleri için aylık veya dönemsel olarak bakım sözleşmesi yaparak web sitenizi yönetip oluşabilecek sorunları çözüyoruz.

Web Site Açılış Hızı Optimizasyonu

Site Açılış Hızı Optimizasyonu

Web Sitesi yada sayfa hızı optimizasyonu hizmeti vermekteyiz. Google PageSpeed, Gtmetrix puan (skor) yükseltme

Google ADS Hizmeti

Google ADS

Google ADS eski adıyla Google Adwords yönetim hizmetini profesyonel düzeyde sunmaktayız.

Uzaktan Eğitim Hizmeti

Uzaktan Eğitim

Web tasarım, Seo, E-Ticaret, Google Ads konusunda kişilere yada firmalara uzaktan eğitim hizmetimiz bulunmaktadır.

Neden Zek Medya?

Sadece Bir Web Sitesi Yapmıyoruz!

Her taleplere cevap verebilen muhteşem web siteleri tasarlıyoruz. Son teknolojiyi ve güvenlik unsurlarını bulunduran internet sitesi tasarımları yapıyoruz. Yapımını sağladığımız tüm web siteleri %100 Seo uyumludur bu da bir adım önde başlamanıza olanak sağlamaktadır. Web site tasarımlarımızı sıfırdan yazıyor yada her sektöre, ihtiyaca, talebe veya tüm gereksinimleri sağlayabilecek hazırda bulunan tema yada şablonları kullanarak daha uygun çözümler sunabilmekteyiz. Modern web site tasarımlarımızı mutlaka inceleyiniz. Web tasarım hizmetinin yanı sıra Web yazılım Hizmeti de sunmaktayız.

Web site tasarımlarımız her zevke, talebe veya bütçeye göre onlarca seçenek sunmaktadır. Ayrıca Web site tasarımlarımız işlevsellik yönünden çok zengin olması sebebiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. En önemlisi yönetici paneli Türkçe ve kullanımı çok kolay olduğundan sizde dilediğiniz an sitenize eklemeler veya düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Web site paketlerimizde çoklu dil seçeneği mevcuttur. Opsiyonel olarak farklı diller eklenebilmektedir. Bir birinden şık web site örneklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Seo ‘da Çok İyiyiz. Dahası En İyi Seo Firması Olma Yolundayız.

Seo konusunda Uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla en iyi seo firması olmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Çalışmalarımız boyunca büyük emekler veriyor ve belirli maliyetlerin altına giriyoruz. “Seo yaptırmak istiyorum” diyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Zek Medya Seo hizmetleri; Başarı oranını, Seo ‘da kalıcı olmayı, tamamen organik seo çalışması yapmay vizyon edinmiştir. Otomatik, botlu veya bunlara benzer işlemler yerine doğal seo çalışmalarıyla en iyi seo firması olmayı benimsemiş ve bunu hak etmiş durumdadır.

İnternet sitenizi veya markanızı Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfaya hatta ilk sıraya taşıyabiliriz. Seo hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın! Doğru adrestesiniz.

“E-Ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum” diyorsanız!

E-Ticaret yani Online Alışveriş Sitesi. İngilizce ‘de Online shopping veya E-Commerce diye adlandırılmaktadır.

E-Ticaret Sistemleri genelde kısıtlı ve sınırlı hizmetlerden oluşur. Zek Medya E-Ticaret Paketlerinde ise bu böyle değildir. Hzırda bulunan temalarımızın yanı sıra bizi öne çıkaran unsur özel tasarım e-ticaret paketlerimizdir. Dilediğiniz gibi tasarımlar yapabilmekteyiz. Sınırları ve kotaları kaldırdık. Sizlere bir çok konuda rahatlık ve özgürlük temin ettik. Ayrıca E-Ticaret Paketlerimiz %100 Seo uyumludur. Siteniz veya ürünleriniz kendiliğinden üst sıralara yükselecektir. Dilerseniz ek olarak Seo hizmeti de verebilmekteyiz.

Şık, Modern, Güvenli her zevk ve talebe uygun temalarımızla işinizi internete taşıyoruz. E-Ticaret paketlerimiz %100 Seo uyumlu olmakla birlikte, tasarımsal ve işlevsellik yönünden çeşitlilik içerir. Talepleriniz doğrultusunda E-Ticaret sitenizi yönetme hizmetimiz vardır.