İngilizce SEO’da Profesyonel Hizmet Arayanlara

İngilizce SEO’da Profesyonel Hizmet Arayanlara

Yabancı dilde SEO çalışması yapılırken mevcut Türkçe SEO çalışmasından çok farklı şekilde yürütülmesi gerekmektedir. Bu alanda deneyimli İngilizce SEO ajansı ile çalışılması başarı elde etmede etkili olacaktır. Zek medya olarak SEO çalışması alanındaki deneyimimiz ile sizlere profesyonel İngilizce SEO çalışması hizmeti sunuyoruz.

İngilizce SEO Ajansı

Zek medya İngilizce SEO ajansı olarak sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz sayesinde arama motorlarında ilk sayfada olmak hayalden gerçeğe dönüşüyor. Kurumsal firmaların yurtdışı açılımlarında büyük bir öneme sahip olan İngilizce SEO çalışması alanında uzman SEO ekibimiz tarafından yürütülmekte ve gerekli tüm çalışmalar adım adım gerçekleştirilmektedir.

İngilizce SEO Çalışması Nedir?

İngilizce diline özel hazırlanan web sitelerinizin SEO uyumlu olması için İngilizce SEO çalışması yapılması zorunludur. Bu nedenle İngilizce SEO çalışması nedir sorusu büyük önem kazanmaktadır. Web sitelerinin ziyaretçi odaklı olması gerektiği kadar arama motoru odaklı da hazırlanması gerekmektedir. Kodlama yapısından tasarıma, site açılış hızından resim kalitesine, içeriklerin özgün ve SEO uyumlu üretilmesi gibi pek çok faktör İngilizce SEO içerisinde yerini almaktadır.

İngilizce SEO Nasıl Yapılır?

İngilizce SEO çalışmasında hedeflenen dil kadar hedeflenen ülke de büyük öneme sahiptir. Zira İngilizce evrensel bir dil olsa da her ülkede ki kullanım şekli, aksanı ve ülkelerin genel kültürel yapıları SEO çalışmasında da etkili olacaktır.

İngilizce site içi ve site dışı SEO çalışmasına başlamadan önce varsa mevcut İngilizce web sitesi incelenir. Kodlama, yazılım ve tasarım açısından tüm düzenlemeler yapılmalıdır. Resim optimizasyonu gibi site hızını etkileyecek her türlü çalışma bu aşama da gerçekleştirilmektedir. Yazılımsal düzenlemelerin ardından site içi SEO çalışması başlar.

İngilizce site içi SEO çalışması yaparken özgün ve SEO uyumlu içerikler üretilmesi oldukça önemlidir. Anahtar kelime çalışması yapılmalı, hedeflenecek anahtar kelimeler doğru belirlenmeli, içerikler semantik alt başlıklar, resimler ve videolar ile beslenmelidir.

SEO uyumlu içeriklerde iç linklemeler oldukça önemlidir. Resimlerin alt etiketlerinin belirlenmesi ve yazılması İngilizce SEO çalışması için de faydalı olmaktadır. İngilizce SEO çalışması için “İçerik Kraldır” sözü geçerliliğini elbette ki korumaktadır. İngilizce SEO çalışması yapılan kurumsal bir site olsa dahi blog sayfası ile güncel tutulması ve hedeflenen anahtar kelimeler doğrultusunda özgün, SEO uyumlu içerikler hazırlanması gerekmektedir.

İngilizce site içi SEO çalışmasının ardından ise site dışı SEO çalışmalarına ağırlık verilir. Backlink ve tanıtım yazıları aracılığı ile hem trafik kazanmaya hem de sitenin arama motorlarının gözündeki değerinin arttırılmaya çalışılmaktadır.

İngilizce SEO Hizmeti Ne İçerir?

İngilizce SEO ajansı olarak hizmet veren firmamız sizlere bu konuda tam kapsamlı bir profesyonel hizmet sunmayı hedeflemektedir. “Hayaller gerçeğe dönsün” mottosu ile yola çıkan SEO ekibimiz önceden planlanan, adım adım kontrollü bir şekilde kapsamlı bir SEO çalışması ortaya çıkarmaktadır. Peki, İngilizce SEO hizmeti neleri içermektedir?

 • İngilizce dilinde web site yazılımı ve tasarımı
 • Mevcut İngilizce sitenin yazılımsal ve tasarımsal düzenlemelerinin yapılması
 • Site Hızının arttırılması
 • Sitenin arama motorlarına kayıtlarının yapılması
 • Rakip analizi yapılması
 • Rakip analizi doğrultusunda hedeflenen anahtar kelimelerin belirlemesi
 • Anahtar kelime çalışması yapılarak long tail yani uzun kuyruklu anahtar kelimelerin ve LSI- semantik alt başlıkların belirlenmesi
 • Sabit sayfa içeriklerinin yeniden anahtar kelime çalışmaları doğrultusunda özgün, İngilizce SEO uyumlu olarak yazılması
 • Web sitenin güncelliğinin devam ettirilmesi amacı ile blog, soru-cevap ya da forum gibi dinamik bölümün oluşturulması, Bu bölümler için güncel olarak düzenli, İngilizce SEO uyumlu içeriklerin girilmesi
 • İngilizce site içi SEO çalışmasının yapılması
 • Rakip analizi doğrultusunda backlink çalışmalarının yürütülmesi
 • Benim İşletmem sayfasının oluşturulması, Haritalarda kayıtların tamamlanması
 • Hedeflenen dil ile birlikte hedeflenen ülke ya da ülkelerin yoğun olarak kullandığı sosyal medyalarda hesapların oluşturulması
 • Kurumsal imaj çalışmalarına bağlı kalınarak İngilizce sosyal medya yönetiminin gerçekleştirilmesi
 • Tanıtım yazıları, Google Ads ve Sosyal medya reklamları ile hem marka imajı oluşturulması hem de trafik elde edilmesine yönelik çalışmaların yapılması

İngilizce SEO İçin Profesyonel Hizmet Zek Medya'da

Oldukça kapsamlı, ileri SEO teknikleri kullanılarak yapılan tüm bu İngilizce SEO çalışmasının ardından arama motorlarında ilk sayfalarda olmak hayal olmaktan çıkarak gerçeğe dönüşecektir. Siz de global dünyaya açılmak, tüm dünyaya markanızı duyurmak ve yeni satış potansiyeli kazanmak istiyorsanız Zek Medya İngilizce SEO hizmetinden mutlaka faydalanmalısınız.

Profesyonel İngilizce SEO hizmeti sadece profesyonel bir SEO ekibi ile mümkündür. Profesyonel SEO ekibine ulaşmak ise size sadece bir tık mesafede.