Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi

Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi

Son zamanlarda internetten yapılan alışverişlerin artmasıyla bu yönde çalışmak isteyen girişimciler için Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi arayışı da başlamıştır. Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi sizlere bir site için ihtiyacınız olandan daha fazlasını vererek, büyük kolaylık sağlamaktadır. Tamamen size özel tasarlanmış, en ince detayına kadar düşünülmüş kapsamlı bir site kaliteli, hizmet anlayışı sunmada önemli bir faktördür.

Tasarımlarımız Seo uyumlu olarak yapılmaktadır. SEO uyumlu E-Ticaret Sitesi, sitenizin Google’de aramalarda en üst sıralarda olmasını sağlayarak hem kazancınızın artmasına, hem de isminizin duyulmasını sağlayacaktır. Zekmedya.com Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi hizmeti sağlayan en büyük ve en tecrübeli firmalardan biridir.

E-Ticaret Hizmetimiz Hakkında detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak, oldukça modern ve şık tasarımları yeniliklerle buluşturan Zek Medya her geçen gün daha da büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. İhtiyacı karşılamak üzere kurulan Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi, ihtiyacın yanında özel tasarım ve isteklerinizi de karşılayarak bir siteden alınabilecek en büyük verimin alınmasını sağlamaktadır.

Bir e-ticaret sitesi için en önemli şeylerden biri güvenliktir. Sitenin güvenilir olması, birçok verinin korunmasının yanında sağlıklı bir işleyişin de sürekliliğini sağlayacaktır. Müşteri güveni sağlanarak, istenilen potansiyel müşteriye en kısa zamanda ulaşmaya yardımcı olacaktır.

Anahtar Teslim E-Ticaret Sitesi

Zek Medya olarak; talep eden müşterilerimiz için anahtar teslim hizmet sunmaktayız. Bu hizmetin içinde tamamen özel tasarım e-ticaret sitesi, grafik tasarımlar, ürün girişleri, arama motoru kayıtları, sosyal medya yönetimi, harita/konum kurulumu, reklam yönetimi yani kısacası siteyi her yönü ile satışa hazır hale getirip teslim etme ve ihtiyaca göre bir çok hizmet vardır. Opsiyonel olarak sonraki süreçte de işletme desteği verebilmekteyiz. Ayrıca E-ticaret sitesini kurmak isteyenler için en önemli faktör hızdır. Bunun için hali hazırda bulunan Anahtar Teslim E-Ticaret Sitesi; istediğiniz e-ticaret sitesini sadece birkaç saat içinde aktif hale getirerek kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Zekmedya.com müşterileri için özel tasarlamış olduğu Anahtar Teslim E-Ticaret Sitesi ile zaman kaybetmeden istediğiniz siteyi kurmada yardımcı olmaktadır.

Doğru E-Ticaret Sitesi Seçmenin Önemi

Doğru e-ticaret sitesi seçiminde e-ticaret danışmanı önemli görev üstlenmektedir. E- ticaret sitesi seçiminde en önemli faktör ihtiyaçlardır. E-ticaret sitesi danışmanlığı ile ihtiyaçların neler olduğu belirlenerek bu doğrultuda sadece ihtiyacın karşılayan bir e-ticaret sitesi mi yoksa Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi mi olacak buna karar verilmelidir.

Zek Medya, e-ticaret sitesi danışmanlığı da yaparak trafik beklentileriniz göz önünde bulundurularak Tasarım E-Ticaret Sitesi hizmeti sağlamaktadır. Danışmanlar aracılığıyla zaman kaybetmeden doğru ve hızlı karar vermek mümkün olmaktadır.

Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi Avantajları

Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi kullanım kolaylığının yanında kullanıcılarına birçok fırsatı bir arada sunmaktadır.

  • Özel Tasarım Ticaret Sitesi kişiye özel olması nedeniyle ihtiyaçlarınızın yanında birçok özel ihtiyacınızı da karşılamanıza yardımcı olacaktır. Rakip firmaların önüne geçerek satışlarını arttırmak isteyenler için bir numaralı tercihi olmaktadır. Sınırların ötesine geçmek bu yolla mümkündür.
  • E-ticaret sitesi kurmak isteyen hemen bütün girişimcilerin isteği, hayalleri doğrultusunda içine sinen bir e-ticaret sitesi kurmaktır. Zekmedya.com bu konuda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gelişmiş seçenekleriyle en kapsamlı ürünleri müşterilerine sunmaktadır.
  • E-ticaret siteleri ile artık mobil uygulamalar ile alışveriş yapmak mümkündür. Kurulacak olan Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi Firması mobil uygulamaların kullanımına uygun olmalıdır. Böylece erişim sağlanan müşteri sayısı da artmış olacaktır.
  • Markalaşmanın hızlı bir şekilde olması ve SEO’nun etkin bir şekilde Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi büyük önem taşımaktadır.

E-Ticaret Paketi Seçmede Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

E-ticaret sitesi satışı yapan firmanın doğru seçilmesi, sunulan hizmettin kalitesini doğrudan etkileyecektir. Bunun için e-ticaret danışmanı ile çalışılarak en doğru e-ticaret paketi seçilebilecektir. Zek Medya, e-ticaret sitesi danışmanlığı siteniz için en iyi kararı vermenize yardımcı olacaktır.

E-ticaret paketi seçerken amacı karşılayabilecek yazılıma sahip olup olmadığı çok iyi bir şekilde araştırılmalıdır. Oluşturulmak istenen e-ticaret sitesinin büyüklüğüne bağlı olarak yazılım paketleri tercih edilebilir.

E-ticaret paketi alırken firmanın referanslarının neler olduğu ve almış olduğu yorumlar araştırılmalı uygun görüldüğü takdirde ihtiyaçları karşılayabilecek e-ticaret paketi seçilmelidir. E-ticaret paketinin kolay ve anlaşılabilir alt yapısının olduğundan emin olunmalıdır.

Müşterilerin istedikleri ürüne kolayca ulaşabilecekleri, sıkılmadan gezip araştırabilecekleri bir sitenin olması her zaman daha çok tercih edilmesini sağlayacaktır. Seçilecek olan pakette sınırlamalar bilinmeli geniş altyapılı e-ticaret sitesi tercih edilmelidir.

Özel Tasarımlı Ve Sektörel Tasarımlar

Bir e-ticaret sitesinde Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi yanında sektörel tasarımlarında yer alması gerekir. Günden güne gelişen ve büyüyen toplumda birçok sektörün yer alıyor olması, sektörel tasarımlara olan ihtiyacı da artırmaktadır.

Sektörel alanda da oldukça etkili çözüm sunan zekmedya.com sağlık, otomotiv, kurumsal siteler, tarım, peyzaj, gıda ve eğitim gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tasarımlarınızı istekleriniz doğrultusunda şekillendirerek, ortaya dikkat çekici bir tasarım ve kaliteli hizmet çıkarmaktadır.

Sunmuş olduğu hizmetlerde olabildiğince uygun fiyat sunarak girişimcilere şık tasarımlı ve son teknolojiye uygun tasarımlara sahip olma fırsatı tanımaktadır. Her müşterinin talebi en kısa süre içerisinde cevap bularak, en uygun ve doğru çözüm iletilmektedir. Tasarım alanında büyük başarılar sağlayan Zek Medya bu alanda giderek büyümeye ve ivme kazanmaya devam etmektedir.

Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi Ve SEO

Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi için SEO olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. SEO’nun bir firma için önemi oldukça büyüktür. Rakiplerin arasından sıyrılarak en üstlerden yer almak her şirketin hayali iken buna en yakın olanlar Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi Firması ile çalışanlar olmaktadır.

Zek Medya, SEO uyumlu anahtar teslim e-ticaret sitesi ile firmanızın arama motorunda en üst sırada yer almasını sağlayacaktır. Birbirinden farklı SEO paketleri ile siteniz için en uygun paketi seçebilir, oldukça dikkat çekici tasarımlarla performansınızı artırabilirsiniz.

SEO uyumlu paketlerin seçilmesinin en önemli faydalarından biri, rakip firmaların ve sektörün incelenmesi, dolayısıyla öne çıkmanın adımlarının ne şekilde yapılacağının bilinmesidir. Bu yol markalaşmaya gidilmede ayrıcalık sağlayacaktır.

Zek Medya, SEO çalışmalarının aşamaları belli bir plan dahilinde yapmaktadır. Müşterilerden gelen istek ve talepler göz önünde bulundurularak gerekli analizler sağlanır. Böylece rakip firma kolayca araştırılabilir.

Anahtar kelime kullanılarak sitenin aramalarda kolayca bulunması sağlanmaktadır. E-ticaret danışmanı aracılığıyla en uygun fiyat teklifi müşteriye verilir. Gerekli SEO çalışmaları tamamlandıktan sonra sosyal medya kullanılarak firma ile ilgili gerekli kurumsal sayfalar oluşturulur.

Raporlama yapılarak sitenin arama motorlarında aranma derecesi bilinebilir, böylece gerekli raporlar müşteriye iletilir. Alınan ücretli reklamlar aracılığı ile sitenin daha fazla hit alması sağlanır. Böylece başarılı bir SEO çalışması yapılmış olup, e-ticaret sitesi amacını gerçekleştirecektir.

E-Ticaret Sitelerinde Zek Medya Farkı

E-ticaret sitesifirmaları arasında öncü firmalardan olan Zek Medya sunmuş olduğu e-ticaret sitesi hizmetinin yanında Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi hizmetlerini yazılım ya da WordPress – WoCommerce alt yapısını geliştirerek tamamlamaktadır.

Aynı zamanda e-ticaret sitesi danışmanlığı yapan firmamız yazılım ekibimizle birlikte html, css, Javascript gibi çeşitli kodlamaları kullanarak müşterilerin istek ve taleplerinde en etkili çözümü sunmayı planlamaktadır.

En baştan e-ticaret sitesi kurmak veya özel tasarımlarla sitesini genişletmek isteyenlerin her daim yanında olan Zek Medya, tam zamanında iş bitirme hizmeti ile herhangi aksamaya mahal vermeyerek isteklerini karşılamaktadır.

Güler yüzlü ve uzman personeliyle her zaman en iyisini müşterilerine sunmayı hedefleyen firmamız, Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi hizmeti ile kaliteli firma deneyimi yaşamak isteyenlere istediği kalitede hizmeti sunmaktadır.

Gerek e-ticaret sitesinin kurulumu, gerekse almış olunan hizmetle alakalı veya farklı bir konuda bilgi almak isteyenler için 7/24 müşteri desteği sağlanmaktadır. Firmamız için önemli olan müşterilerin memnuniyetidir. Bu memnuniyet için saat fark etmeksizin gerekli destek, değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Özel Tasarım E-Ticaret Sitesi kurmak kolay bir iş değildir. Zek Medya bunu iyi şekilde yapan sayılı firmalardan biridir.