Seo

SEO nedir?

SEO; Search Engine Optimization cümlesinin kısaltmasıdır. Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçer. SEO ne demek sorusunu özetleyecek olur isek bir internet sitesi yada sayfa/sayfalarını Google veya diğer arama motorlarının politika ve kriterlerine göre, teknik ve tasarımsal açıdan ayarlama sanatıdır..

SEO’yu site içi seo ve site dışı seo diye ikiye ayırabiliriz. Etkili, İyi, Doğal, Etik ve kalıcı bir Seo çalışması yapıldığı takdirde arama motorları web siteniz yada sayfalarını üst sıralara hatta ilk sıraya bile çıkarabilir.

Seo hizmetini, Zek Medya gibi profesyonel ve kendini ispatlamış firmalara yaptırmayı tercih etmenizi şiddetle öneririz. Zek Medya Türkiye’deki en iyi seo firması ünvanını taşıyan ender Seo firmalarından biridir..

Seo'nun Önemi nedir?

Günümüzde ticari olsun olmasın her bir internet sitesi Seo’ya ihtiyaç duyar. Tüm ticari firmaların artık birden fazla web sitesi bulunmakta ve bu sitelerde firmalarını tanıtmak, markalaşmak, ürünlerini tanıtmak veya satmak gibi hedefleri bulunmaktadır. Peki internet kullanıcıları aradığı ürünü nasıl sizin sitenizde bulacak, diğer bir deyişle Google veya diğer arama motorlarında arama yapan kişileri nasıl sitenize çekeceğinizi biliyormusunuz? İşte tam da burada Seo’nun önemi devreye girmektedir..

Etkili, doğal ve kalıcı bir Seo çalışması yapılmış internet siteleri arama motorları tarafından tarandığında arama sonuçlarında üst sıralara çıkmaktadır.. Hatta SEO işlemleri tam ve özgün yapılmış internet siteleri ilk sıraya kadar yükselmektedir.. Bu yükselme web sitenize daha çok ziyaretçi çekeceğinden satış yada diğer hedeflerinize ulaşmanızda bir engel kalmayacaktır..

Nasıl SEO Yapıyoruz?

Bu güne kadar yürüttüğümüz tüm Seo çalışmalarında %100 başarı oranına ulaştık. Her sözleşmede Seo hedeflerini garanti altına aldık. Diğer bir deyişle verdiğimiz Seo hizmetlerinde “Garantili SEO Hizmeti” verdik. Her daim son teknoloji ve kriterleri uygulamaktan ve uzman Seo kadromuzu teknik bilgi tarafında güncel tutmaktan ödün vermedik. Modern, yenilikçi, Organik ve tamamen özgün Seo çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimize değer kattıkça mutlu olduk. Seo çalışmalarımızı yürütürken veya çalışmalarımızı bitirdikten sonra dahi hep müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet verdik, vermeye de devam edeceğiz.

Paylaş Paylaş