TEMA 7

E-Ticaret Teması | Tüm Kategori ve Sektörler

Online Alışveriş teması kullanıcı dostu teması ve tamamen türkçe yönetim paneli ile size ve müşterilerinize güzel deneyimler sunmaktadır. Tüm sektör ve ürünler için uygun olan E-Ticaret teması Tema 7, işlerinizi arttıracak özelliklerile ilgi görmektedir.

0216 484 36 37 telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler

%100 Responsive

Tüm cihazlara uygun olarak tasarlanmıştır. Desktop, Notebook, Cep Telefonu, Tablet Pc ve Televizyonların tüm çözünürlüklerinde en güzel şekilde görüntülenir ve okunabilir.

Seo Uyumlu

Bu tema Seo (Search Engine Optimization) uyumludur. Bu sayede Google ve diğer arama motorlarında E-Ticaret siteniz ve ürünleriniz üst sıralarda yer alacaktır.

Hızlı Sayfa Açılma

Bu temada aşırı ve gereksiz kodlar yoktur ve bu sayede hızlı açılma ve sayfa geçişleri sağlamaktadır. Ayrıca Hozting paketlerimiz hızlı ve SSD sunucularda barındırılmaktadır.

Güvenli & Güncel

En güncel veritabanı ve güvenlik uygulamalarını barındıran tema siz ve müşterileriniz için üst düzey güvenlidir. Ayrıca SSL hizmetimiz ücretsizdir.

Sınırsız, Kotasız

Tüm paketlerimizin özelliklerini rahatınız için yüksek tutmaya çalıştık. Yinede paketlere göre sınırlamalar olabilir. Üst paketlerimiz alan, trafik ve ziyaretçi sayısı gibi her konuda sınırsızdır.

Varyant Ekleyebilme

Ürünlere varyasyon ekleyerek; beden, renk, desen veya daha farklı varyantlar yapabilir, dilerseniz her varyant için ayrı fiyatta ekleyebilirsiniz.

Paket Uyumluluğu

E-Ticaret paketlerimizin tüm sürümlerine uygun bir temadır.

Kullanıcı Dostu

Tüm kullanıcılar için kolay kullanıma uygun tasarlanan web site tamamızın Yönetim paneli de kolay ve kullanışlı şekilde tasarlanmıştır.

Blog Eklenebilme

Ürünlerinizi tanıtabileceğiniz yada sektörel bazda yazılar paylaşabileceğiniz Blog sayfasını E-Ticaret sitenize kolayca ve ücretsiz ekleyebilirsiniz.

İşlevsel Yapı

Tüm talep ve ihtiyaçlara cevap verebilen yapıya sahip olan tema, gerektiğinde her işi başarı ile yapabilme yeteneğine sahiptir.

Ekstra Bileşen ve Eklentiler

Bir çok tasarımsal, yazılımsal yada ihtiyaçlar için geliştirilmiş binlerce eklenti veya bileşenler bulunmaktadır.

Toplu İşlemler

Toplu ve hızlı şekilde ürün silme, fiyat güncelleme, indirim veya bir çok değişik yapmaya olanak tanır. Xml ile toplu ürün girişi desteği de bulunmaktadır.

Bir birinden harika bir çok özellik barındıran tema hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. Seçilen pakete göre özellikler değişiklik gösterebilmektedir. Zek Medya E-Ticaret sistemleri ile ticaretinizi İnternet’e taşıyın.