Üsküdar SEO

Üsküdar Seo

Üsküdar SEO arayışlarınıza Zek Medya son buluyor. Sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ve arama motorlarında ilk sayfalarda yer alan referansları ile sektörel tecrübesini uzman SEO ekibi ile birleştiren Zek medya, Üsküdar SEO hizmeti ile de sizlerle.

Üsküdar web tasarım ve SEO hizmeti sunan firmamız, gerçekleştireceği SEO çalışması ile gerek yerel gerekse genel gerekse de global arama motorlarında yükselmeyi vaat ediyor. Uzman SEO ekibimiz ile birlikte sunduğumuz Üsküdar SEO hizmeti tam kapsamlı olarak sunulmakta ve raporlamalar ile desteklenmektedir.

Üsküdar SEO Ajansı: Zek Medya

Üsküdar SEO ajansı olarak faaliyet gösteren firmamız, SEO hizmeti dışında kurumsal kimlik, logo tasarım ve web site tasarım hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Dileyen müşterilerimize A’dan Z’ ye web çözümleri sunan Zek Medya olarak sadece Üsküdar SEO hizmeti ile de web sitelerinize destek sağlamaktayız.

Zek Medya SEO Çalışması Hangi Hizmetleri Kapsıyor?

Üsküdar SEO çalışması kapsamlı bir hizmet ile birlikte alanında tecrübeli SEO uzmanı ekip tarafından yönetilmektedir. SEO çalışması içerisinde rakip analizinden hedef kitle belirlemeye, iç SEO çalışmalarından sosyal medya danışmanlığına kadar tüm süreçleri içermektedir. Peki, Zek medya olarak Üsküdar SEO çalışması ile sizlere hangi hizmetleri sunacağız?

Web Site Analizi

Üsküdar SEO hizmeti ilk adımı olan web site analizi, mevcut web sitenizin SEO uyumluluğu, site hız skoru ve yapılması gereken düzeltme ya da eksiklerin belirlenmesi içindir. Bu aşamada web siteniz çeşitli analiz araçları ile değerlendirmeye alınır ve SEO çalışmasına zarar verecek tüm unsurlar temizlenir. Site hızınızı arttırma ile birlikte mevcut site içi SEO ve site dışı SEO faaliyetleri kontrolden geçirilir.

Marka Ve Rakip Analizi

Üsküdar SEO ajansı olarak SEO çalışması içerisinde marka bilinirliği, markanızın internet ortamındaki imajı ve rakiplerin analizi gibi kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Kurumsal SEO hizmeti verilecek ise marka ve Pazar analizi yapılır, rakipler değerlendirilir. Diğer SEO hizmetlerinde ise SEO çalışması yapılacak olan web site için rakip analizi gerçekleştirilmektedir.

Rakip analizi, en yakın rakiplerinizin arama motorlarındaki konumları, bu konumları elde etmek için hedefledikleri anahtar kelimeler ve içerik kalitesi incelenerek bir adım öne çıkabilmek için yapılması gerekenleri bize vermektedir. Rakip analizi ile başlayan yol haritamız şekillenmeye başlar ve tüm SEO çalışmaları yol haritası üzerinden devam eder.

Anahtar Kelime Araştırması İle Hedef Kitle Belirleme

Üsküdar SEO çalışması yapılacak olan web sitesinin hedef kitlesinin belirlenmesi için anahtar kelime araştırması yapılmalıdır. Bu çalışma için hem rakip analizi hem de sektörel analiz oldukça önemlidir. Web sitesinde hedeflenecek anahtar kelimeler doğru bir şekilde belirlenirse daha sonraki adımlarda yapılacak olan site içi SEO ve site dışı SEO çalışmaları çok daha verimli olacaktır.

Site İçi SEO Çalışması

Üsküdar SEO hizmeti içerisinde yer alan site içi SEO çalışması oldukça önemlidir. Zira içeriklerin hem ziyaretçiler açısından hem de arama motorları açısından okunabilir ve eksiksiz olması gerekir. Bu amaçla içerikler SEO uyumlu hale getirilir, resimler ve videolara ile desteklenir. İçerikler arasında iç bağlantılar oluşturularak site içi SEO güçlendirilir.

Site Dışı SEO Çalışması

Üsküdar SEO firması olarak gerçekleştirdiğimiz site dışı SEO çalışmaları genel olarak tabir edilen ismi ile backlink çalışmasıdır. Web sitenizin içeriğine uygun otoriter sitelerden tanıtım yazıları, haber içerikleri ile backlink alma çalışmaları yapılmaktadır. Bu adımda hata yapma lüksü bulunmadığı için Üsküdar SEO ajansı olarak en iyi SEO uzmanı bir ekip tarafından size bu hizmet sunulmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Zek Medya tarafından Üsküdar SEO hizmeti dışında ek hizmet olarak sunulan sosyal medya danışmanlığı hizmetimizde bulunmaktadır. Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ve diğer ilgili sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması, takibi ve güncel tutulması konusunda sosyal medya uzmanı tarafından hizmet sunulmaktadır.