Web Site Tasarım

Profesyonel Web site yani internet sitesi tasarım hizmetleri sunuyoruz. Web site tasarım hizmetlerimizin yanı sıra web yazılım hizmetleri de sunmaktayız. Tüm web site tasarımlarımız Responsive (uyumlu) ve Seo uyumludur. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi ekonomik fiyatlar ile buluşturmayı başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Her türlü web site tasarımları yapmaktayız. Örnek verecek olur isek; kurumsal web sitesi, blog sitesi, e-ticaret sitesi, özel tasarım siteler, mail sitesi, firma sitesi, kişisel siteler, forum siteleri, aday tanıtım siteleri, marka sitesi, şirket web sitesi gibi her konu ve sektörde her talep ve amaca uygun profesyonel internet siteleri tasarlayıp yapmaktayız.

Web Site Fiyatları

Zek Medya olarak, şık, modern, son teknoloji barındıran, profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web site fiyatlarımızı mümkün olduğunda ekonomik ve uygun fiyatlı tutmaya çalışıyoruz.

Neler Yapıyoruz? Web Site Çeşitleri

Web Site Paketleri
Web Site Paketleri

Zek Medya web site tasarım firması olarak her sektöre, her firmaya, her ihtiyaca ve her talebe uygun web siteleri tasarlamaktayız. 

Kurumsal Web Sitesi Yapımı

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web site çözümlerimiz şirketinizin itibarını yükseltecek şekilde tasarlanır. Tasarımlarımız Firmanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi layıkıyla tanıtıyor.

E-Ticaret Sitesi Yapıyoruz.

E-Ticaret Sitesi

Onlarca muhteşem referansı olan E-Ticaret sitesi tasarımlarımız bulunmaktadır. E-Ticaret sitelerimiz Seo destekli ve Responsive (uyumlu) tasarlanır.

Özel Tasarım Web Site

Özel Tasarım Siteler

Kalıplardan ve Sınırlardan sıkılmadınız mı? Müşterilerimizin talep ve zevklerine göre web siteler tasarlıyoruz.
Farklı Olmak Ayrıcalıktır.

Aday Tanıtım Sitesi Yapımı

Aday Tanıtım Sitesi

Dernek, Muhtarlık, Belediye Başkanlığı, Millet Vekili adaylarından tüm konularda tüm adaylara yönelik siteler tasarlıyoruz.

Firma Rehberi Sitesi Yapımı

Firma Rehberi Sitesi

Firma Rehberi yada firma ekleme sitesi de denilen dizin siteleri yapıyoruz. Milyonlarca firmayı tek tıkla yükleyebilir anında yayınlayabilirsiniz.

Web Site Tasarım

Ürün, şirket, marka, hizmet sitesi

Seo uyumlu olan dinamik yapıda olan web site tasarımlarımız şirketinizi, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtmanızda çok iyi bir rol almaktadır.

Mail sitesi yapımı

E-Mail Sitesi

Şirketler için firma adını taşıyan mail adresleriyle, hızlı, güvenli ve kotalara takılmadan mail gönderip alabilecekleri mail sitesi tasarlıyor ve hizmetini veriyoruz.

Blog sitesi yapımı

Kişisel / Blog Sitesi

Profesyonel Blog siteleri tasarlayıp hizmete açıyoruz. Her türlü konuda destek veriyoruz. Muhteşem haber siteleriyle entegre bloglarımız çok tercih edilmektedir.

Nasıl Yapıyoruz?

En iyi özelliğimiz teslim gününde işi teslim etmek olup, firmamız bu konuda tüm müşterilerimizden tam not ve referans almıştır. Sözleşme ile anlaşılan tüm taahhütleri tam olarak yerine getirdik. Hiç bir projemizi yarım bırakmadığımız gibi tüm projelerimiz ya gününden önce bitti yada tam gününde bitti. Yaptığımız web sitelerini diğer web tasarım firmalarının aksine anahtar teslim yapmaktayız.(Müşteriden aksi bir talep gelmez ise).

Web site tasarımlarımız; şık, modern, güvenli, hızlı, dinamik ve kişiselleştirilebilir yapıdadır. Tüm özellik ve taleplerde internet siteleri üretebilecek, tasarlayabilecek ve her ihtiyaca cevap verebilecek özverili web yazılım kadromuzla %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek için işimizin başındayız.

 

zek-medya-logo-beyaz
Uzman Web Site Tasarımcı
Web site tasarım ve Web yazılım konusunda uzman kadromuzla muhteşem web siteleri yapıyoruz. Özverili ve tecrübeli ekibimizle her daim %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Web Site Örnekleri

Web site örneklerimizi aşağıdaki linkten inceleyebileceğiniz gibi ayrıca tüm ihtiyaç ve talepleri karşılayacak web sitelerini kısa bir sürede sizin için tasarlayabileceğimizi tekrar hatırlatmak isteriz.

 

Hizmet Bölgelerimiz

Web tasarım firması olarak tüm Türkiye’ye web site tasarım hizmetleri vermekteyiz. Genel merkezimiz İstanbul Ümraniye‘de bulunmaktadır. Çekmeköy Taşdelen‘de ve Sancaktepe Sarıgazi‘de ofislerimiz bulunmaktadır. Hizmet bölgelerimizin bazılarını aşağıda listeledik;

Ümraniye Web Tasarım

Ümraniye web tasarım firmasıyız. Ümraniye Saray mahallesinde tüm Ümraniye bölgesine web tasarım hizmeti vermekteyiz. Her türlü talep ve ihtiyaca özel web site tasarımlarımız ve web yazılımlarımız bulunmaktadır. İsteğe göre özel yazılım, uygulama web siteleri yapabilmekte ve/veya geliştirebilmekteyiz. Php, Asp, Css, JS, Html, WordPress, Jommla, Opencart vb… devamını okuyun >>> ÜMRANİYE WEB TASARIM

Çekmeköy Web Tasarım

Çekmeköy ve tüm bölgelerinde (Taşdelen, Çekmeköy Merkez, Şahinbey Caddesi, Alemdağ, Nişantepe, Madenler, Çamlık vb…) web tasarım hizmeti vermekteyiz.  devamını okuyun >>> ÇEKMEKÖY WEB TASARIM

Sancaktepe Web Tasarım

Sancaktepe / Sarıgazi’de bulunan web tasarım ofizimizden Sancaktepe!nin tüm bölgelerine (Sarıgazi, Yenidoğan, Samandıra, Ortadağ vb…) web tasarım hizmeti sunmaktayız. devamını okuyun>>> SANCAKTEPE WEB TASARIM

Beykoz Web Tasarım

Beykoz ve tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Beykoz web tasarım: Beykoz, Kavacık, Çavuşbaşı, Çengeldere Mah, Rica, Tokatköy, Akbaba Köyü, Acarlar, Anadolu Feneri, Anadolu Hizarı, Anadolu Kavağı, Paşabahçe ve tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. devamınu oku>>> BEYKOZ WEB TASARIM

Ataşehir Web Tasarım

Ataşehir ve tüm bölgelerine web tasarım hizmeti veren web site tasarım firmasıyız.

Kadıköy Web Tasarım

Kadıköy web tasarım firması olarak kaliteli ve modern web siteler tasarlamaktayız.

Üsküdar Web Tasarım

Tüm Üsküdar için en iyi web site tasarımları yapmaktayız.

Kartal Web Tasarım

Kartal web tasarım firması olarak hizmet vermekteyiz.

Pendik Web Tasarım

Web site tasarımlarımızla tüm Pendik ve bölgelerine hizmet veriyoruz.

Tuzla Web Tasarım

Tuzla bölgesine web tasarım hizmeti veren bir ajansız.

Seo Uyumlu Web Siteler Yapıyoruz

Bilindiği üzere bir çok web tasarım firması bulunmakta veya az çok eli mouse tutan kişiler web tasarımcıyım diye meydanlarda. Profesyonel hizmet vermeyen kişi yada kurumlar vakit, para ve heves kaybından başka işe yaramazlar. Buna ilaveten bir web site şık yada modern görünebilir. eğer o web sitesi Seo uyumlu tasarlanmamış ise artı olarak yüklü Seo maliyetlerine sebep olacağı gibi, Seo’ya başlanıldığı taktirde ilk önce yanlışlar silinip üzerine yeniden Seo çalışmaları yapılacağı için; hem zaman hemde yine ekstra maliyetler çıkaracaktır.

Zek Medya tüm tasarladığı web sitelerini %100 Seo uyumlu yapmaktadır. Yapılan web sitesi teslim edilirken gerekli SEO bilgileri aktarılmaktadır. Bu sayede organik Seo kendiliğinden uygulanmış olacaktır.

Web Site Açılış Hızı Optimizasyonu

Web sitelerinin yada sayfalarının açılış hızı ne kadar iyi olur ise Seo ve ziyaretçi deneyimi için çok iyi bir artı olarak yansımaktadır. Bu yansıma geniş çerçevede bakıldığında eşittir para kazançı olarak yansımaktadır. Web Site Açılış Hızı Optimizasyonu hizmetini opsiyonel olarak sunmaktayız. Bununla birlikte geliştirdiğimiz web tasarımlarımızda büyük çapta açılış hızı optimizasyonları yapılmış durumdadır. Bu konuda yönlendirme ve tavsiyelerimizle müşterilerimize yardımcı olmaktayız. 

Web siteniz için açılış hızı optimizasyonu yapıldığında; Google PageSpeed İnsight, Pingdom, Gtmetrix ve Alexa gibitestlerden başarılı sonuçlar alırsınız. Ayrıca arama motorları kriterlerinde site hızı önemli konumda olduğundan Google ve tüm arama motorlarında hızlı ve etkili bir yükseliş yaşarsınız.

Sohbet Başlat Sohbet Başlat Arama Logosu