Web Site Tasarım

Profesyonel Web Site Tasarım hizmeti sunuyoruz.  Tüm web site tasarımlarımız Responsive (uyumlu) ve Seo uyumludur. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi ekonomik fiyatlar ile buluşturmayı başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Her türlü web site tasarımları yapmaktayız. Örnek verecek olur isek; kurumsal web sitesi, blog sitesi, e-ticaret sitesi, özel tasarım siteler, mail sitesi, firma sitesi, kişisel siteler, forum siteleri, aday tanıtım siteleri, marka sitesi, şirket web sitesi gibi her konu ve sektörde her talep ve amaca uygun profesyonel internet siteleri tasarlayıp yapmaktayız.

Nasıl Yapıyoruz?

En iyi özelliğimiz teslim gününde işi teslim etmek olup, firmamız bu konuda tüm müşterilerimizden tam not ve referans almıştır. Sözleşme ile anlaşılan tüm taahhütleri tam olarak yerine getirdik. Hiç bir projemizi yarım bırakmadığımız gibi tüm projelerimiz ya gününden önce bitti yada tam gününde bitti. Yaptığımız web sitelerini diğer web tasarım firmalarının aksine anahtar teslim yapmaktayız.(Müşteriden aksi bir talep gelmez ise).

Web site tasarımlarımız; şık, modern, güvenli, hızlı, dinamik ve kişiselleştirilebilir yapıdadır. Tüm özellik ve taleplerde internet siteleri üretebilecek, tasarlayabilecek ve her ihtiyaca cevap verebilecek özverili web yazılım kadromuzla %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek için işimizin başındayız.

Web Site Tasarım Nasıl Yapılır?

Web site tasarım nasıl yapılır? sorusuna cevap vermek gerekir ise; Yapılacak internet sitesinin nasıl yapılacağı öncelikle tasarım ve işlevleri belirlemek amacıyla bir tema planı oluşturularak planlanmalıdır. Bu yapım planı için ya en uygun hazır bir tema kullanılır yada yeni bir tema tasarlanır. Zek Medya olarak müşterilerimize özel web site tema tasarımı önermekteyiz.

Özel web sitesi teması oluşturma aşamaları: web sitesinin amacı, sektörü, ürün yada içerikleri, hedef kitlesi, logo ve sitenin türü gibi bir çok konu ele alınır. Müşteri talepleri de göz önünde bulundurularak web sitesi için renkler, yazı fontları ve yerleşim düzeni belirlenir. Seçilen ve müşteri tarafından onaylanan bu kriterler doğrultusunda rakip web siteleri de göz önünde bulundurularak mümkün olan en güzel web site tasarımı oluşturulur. Bu tema tam Seo uyumlu olarak tasarlanır ve tüm cihazlarda çalışmak üzere (Responsive / Uyumlu) olarak tasarlanır.

Admin Panelli (Yönetim Panelli) Web Site Tasarımı

Tasarladığım tüm web site tasarım çeşitleri yönetim panelli olup; verilen yetki seviyesine göre kullanıcı tanımlanarak web tarayıcı kullanılarak her türlü düzenleme yapılabilir. Admin panelli web siteleri sayesinde site sahipleri istedikleri değişiklikleri yapabilirler.

Responsive Web Tasarım

Önceden web siteleri bilgisayar kullanıcıları tarafından ziyaret edilirdi. Bilgisayar ekranları 19:9 geniş ekran olmaları nedeniyle web siteleri hep geniş ekranlara uygun şekilde tasarlanır idi. Milenyum sonrası cep telefonu ve tablet pc’ler geniş ekranların tam tersi dikey ekranlı cihazlar üretilmeye ve kullanılmaya başlandı. Bir süre bunun için bir yapılmadığı için cep telefonundan internette sörf yapmaya çalışan bir insan ekran kaydırmak ve zom yapmak gibi bir çok eziyetle beraber web sitelerini ziyaret etmek zorunda kaldı.

2010 yılına gelindğinde arama motorları; responsive özelliğe sahip  web sitelerini dikkate alacaklarını ve arama sonuçlarında ön sıralara çıkarakalrını duyurdu.  Bu zamandan sonra responsive yani uyumlu web siteleri tasarlandı.

Responsive Nedir? Ne işe Yarar?

Responsive uyumlu anlamına gelir. Responsive olarak tasarlanan bir web sitesi Bilgisayar ve Televizyon gibi geniş ekranların yanı sıra cep telefonu ve Tablet bilgisayarlar gibi dikey ekranlarda da tam olarak okunabilir ve ekrana sığacak şekilde tasarlanır. Responsive bir web sitesi tasarlanırken aslında 3 adet web sitesi tasarlanır. Bunlar Masaüstü(Desktop), Tablet ve Cep Telefonu(Mobil) uyumlu olarak tasarlanır. Görüntülendiği ekrana göre şekil alır ve her bir ekran çözünürlüğünde yerleşim, yazı font boyutları ve tüm içerik uyumlu bir biçimde sunulur. Yakınlaştırma yada ekran kaydırmadan tüm site düzgün şekilde görüntülenir.

Özel Tasarım Web Sitesi Yapımı

Özel tasarım web sitesi hizmetimiz vardır. Her müşteri için özel web sitesi tasarlayabilmekteyiz. Standartlart tasarımlardan sıkılan yada firmanın çizgisini taşıyan bir web sitesi isteyen şirketler için uçtan uca web siteleri tasarlayabilmekteyiz. Tüm web tasarımlarımız responsive ve Seo uyumludur. Tüm sektör ve firmalar için özel tasarım web sitesi yapabilmekteyiz.

Seo Uyumlu Web Siteleri Tasarlıyoruz

Bilindiği üzere bir çok web tasarım firması bulunmakta veya az çok eli mouse tutan kişiler web tasarımcıyım diye meydanlarda. Profesyonel hizmet vermeyen kişi yada kurumlar vakit, para ve heves kaybından başka işe yaramazlar. Buna ilaveten bir web site şık yada modern görünebilir. eğer o web sitesi Seo uyumlu tasarlanmamış ise artı olarak yüklü Seo maliyetlerine sebep olacağı gibi, Seo’ya başlanıldığı taktirde ilk önce yanlışlar silinip üzerine yeniden Seo çalışmaları yapılacağı için; hem zaman hemde yine ekstra maliyetler çıkaracaktır.

Zek Medya tüm tasarladığı web sitelerini %100 Seo uyumlu yapmaktadır. Yapılan web sitesi teslim edilirken gerekli SEO bilgileri aktarılmaktadır. Bu sayede organik Seo kendiliğinden uygulanmış olacaktır.

Web Sitesi Tasarımcısı

Konusunda uzman ve özverili web tasarımcısı kadromuzla mükemmel web siteleri tasarlıyor ve yayına alıyoruz. Zek medya olarak tüm ihtiyaç ve talepleri karşılayabilecek özellliklerde web siteleri tasarlayan web tasarımcı kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Web Sitesi Tasarımları

Hali hazırda bulunan web site tasarımları çeşitlerimiz bulunmakta olup, her sektör veya meslek dalı için özel tasarlanmış web sitesi tasarım ve şablonlarımız mevcuttur. Seçeceğiniz tasarımı kısa bir sürede web siteniz olarak yayına alabilmekteyiz.

Web Sitesi Tasarımı Ne Kadar Sürüyor?

Bir web sitesinin yapım süresi bir çok etkenle değişebilmektedir. Bu etkenler ise; İçeriklerin yoğunluğu, tasarım özellikleri, müşteri talepleri, görsellerin durumu ve sayısı gibi durumlardır. Ortala bir süre vermek gerekir ise hazır temalarımız 3 gün, E-Ticaret Siteleri 3 gün, Özel tasarım siteler 15-30 gün arası sürmektedir. 

Web Site Tasarımı Yapma Konusunda Neredeyiz?

Zek Medya olarak her zaman en güncel teknoloji ve tasarımları takip ediyoruz. Yazılım ve tasarım ekibimiz tüm gelişmeleri takip ederek envanterimize ekleyerek yeni tasarlanacak web siteleri için kullanır. Güvenlik güncellemeri ise önceden yapılmış ve sonradan yapılacak tüm sitelerimize yüklenir. Binlerce çeşitten oluşan web site temalarımızın tanı sıra, WordPress alt yapısı kullanılarak özel web sitesi tasarlayabiliyor veya özel yazılım ile sıfırdan web sitesi yazabiliyoruz. Bu tercih müşterinin olup talep ve projeye göre bizlerde öneri ve yönlendirmede bulunuyoruz.

Web Sitesi Tasarım Firmaları Arasında Zek Medya'nın Farkı Nedir?

  • Kalite
  • Dürüstlük
  • Hız
  • Şık ve Modern tasarımlar
  • Her zaman en yeni ve en güvenli
  • Zamanında iş teslimi
  • Güler yüzlü hizmet
  • Çözüm odaklı yaklaşım
  • Her zaman müşteri memnuniyeti
  • 7/24 Destek ve sürekli ulaşılabilirlik
Kurumsal Web Sitesi Yapımı

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web site çözümlerimiz şirketinizin itibarını yükseltecek şekilde tasarlanır. Tasarımlarımız Firmanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi layıkıyla tanıtıyor.

E-Ticaret Sitesi Yapıyoruz.

E-Ticaret Sitesi

Onlarca muhteşem referansı olan E-Ticaret sitesi tasarımlarımız bulunmaktadır. E-Ticaret sitelerimiz Seo destekli ve Responsive (uyumlu) tasarlanır.

Özel Tasarım Web Site

Özel Tasarım Siteler

Kalıplardan ve Sınırlardan sıkılmadınız mı? Müşterilerimizin talep ve zevklerine göre web siteler tasarlıyoruz.
Farklı Olmak Ayrıcalıktır.

Aday Tanıtım Sitesi Yapımı

Aday Tanıtım Sitesi

Dernek, Muhtarlık, Belediye Başkanlığı, Millet Vekili adaylarından tüm konularda tüm adaylara yönelik siteler tasarlıyoruz.

Firma Rehberi Sitesi Yapımı

Firma Rehberi Sitesi

Firma Rehberi yada firma ekleme sitesi de denilen dizin siteleri yapıyoruz. Milyonlarca firmayı tek tıkla yükleyebilir anında yayınlayabilirsiniz.

Web Site Tasarım

Ürün, şirket, marka, hizmet sitesi

Seo uyumlu olan dinamik yapıda olan web site tasarımlarımız şirketinizi, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtmanızda çok iyi bir rol almaktadır.

Mail sitesi yapımı

E-Mail Sitesi

Şirketler için firma adını taşıyan mail adresleriyle, hızlı, güvenli ve kotalara takılmadan mail gönderip alabilecekleri mail sitesi tasarlıyor ve hizmetini veriyoruz.

Blog sitesi yapımı

Kişisel / Blog Sitesi

Profesyonel Blog siteleri tasarlayıp hizmete açıyoruz. Her türlü konuda destek veriyoruz. Muhteşem haber siteleriyle entegre bloglarımız çok tercih edilmektedir.

Paylaş Paylaş