WEB SİTE TASARIM

Profesyonel Web site yani internet sitesi tasarım hizmetleri sunuyoruz. Web site tasarım hizmetlerimizin yanı sıra web yazılım hizmetleri de sunmaktayız. Tüm web site tasarımlarımız Responsive (uyumlu) ve Seo uyumludur. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi ekonomik fiyatlar ile buluşturmayı başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Her türlü web site tasarımları yapmaktayız. Örnek verecek olur isek; kurumsal web sitesi, blog sitesi, e-ticaret sitesi, özel tasarım siteler, mail sitesi, firma sitesi, kişisel siteler, forum siteleri, aday tanıtım siteleri, marka sitesi, şirket web sitesi gibi her konu ve sektörde her talep ve amaca uygun profesyonel internet siteleri tasarlayıp yapmaktayız.

Web Site Fiyatları

Zek Medya olarak, şık, modern, son teknoloji barındıran, profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Web site fiyatlarımızı mümkün olduğunda ekonomik ve uygun fiyatlı tutmaya çalışıyoruz.

Web Site Tasarım

Neler Yapıyoruz? Web Site Çeşitleri

Web Site Paketleri
Web Site Paketleri

Zek Medya web site tasarım firması olarak her sektöre, her firmaya, her ihtiyaca ve her talebe uygun web siteleri tasarlamaktayız. 

Kurumsal Web Sitesi Yapımı

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web site çözümlerimiz şirketinizin itibarını yükseltecek şekilde tasarlanır. Tasarımlarımız Firmanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi layıkıyla tanıtıyor.

E-Ticaret Sitesi Yapıyoruz.

E-Ticaret Sitesi

Onlarca muhteşem referansı olan E-Ticaret sitesi tasarımlarımız bulunmaktadır. E-Ticaret sitelerimiz Seo destekli ve Responsive (uyumlu) tasarlanır.

Özel Tasarım Web Site

Özel Tasarım Siteler

Kalıplardan ve Sınırlardan sıkılmadınız mı? Müşterilerimizin talep ve zevklerine göre web siteler tasarlıyoruz.
Farklı Olmak Ayrıcalıktır.

Aday Tanıtım Sitesi Yapımı

Aday Tanıtım Sitesi

Dernek, Muhtarlık, Belediye Başkanlığı, Millet Vekili adaylarından tüm konularda tüm adaylara yönelik siteler tasarlıyoruz.

Firma Rehberi Sitesi Yapımı

Firma Rehberi Sitesi

Firma Rehberi yada firma ekleme sitesi de denilen dizin siteleri yapıyoruz. Milyonlarca firmayı tek tıkla yükleyebilir anında yayınlayabilirsiniz.

Web Site Tasarım

Ürün, şirket, marka, hizmet sitesi

Seo uyumlu olan dinamik yapıda olan web site tasarımlarımız şirketinizi, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtmanızda çok iyi bir rol almaktadır.

Mail sitesi yapımı

E-Mail Sitesi

Şirketler için firma adını taşıyan mail adresleriyle, hızlı, güvenli ve kotalara takılmadan mail gönderip alabilecekleri mail sitesi tasarlıyor ve hizmetini veriyoruz.

Blog sitesi yapımı

Kişisel / Blog Sitesi

Profesyonel Blog siteleri tasarlayıp hizmete açıyoruz. Her türlü konuda destek veriyoruz. Muhteşem haber siteleriyle entegre bloglarımız çok tercih edilmektedir.

Nasıl Yapıyoruz?

En iyi özelliğimiz teslim gününde işi teslim etmek olup, firmamız bu konuda tüm müşterilerimizden tam not ve referans almıştır. Sözleşme ile anlaşılan tüm taahhütleri tam olarak yerine getirdik. Hiç bir projemizi yarım bırakmadığımız gibi tüm projelerimiz ya gününden önce bitti yada tam gününde bitti. Yaptığımız web sitelerini diğer web tasarım firmalarının aksine anahtar teslim yapmaktayız.(Müşteriden aksi bir talep gelmez ise).

Web site tasarımlarımız; şık, modern, güvenli, hızlı, dinamik ve kişiselleştirilebilir yapıdadır. Tüm özellik ve taleplerde internet siteleri üretebilecek, tasarlayabilecek ve her ihtiyaca cevap verebilecek özverili web yazılım kadromuzla %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek için işimizin başındayız.

 

zek-medya-logo-beyaz
Uzman Web Site Tasarımcı
Web site tasarım ve Web yazılım konusunda uzman kadromuzla muhteşem web siteleri yapıyoruz. Özverili ve tecrübeli ekibimizle her daim %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Web Site Örnekleri

Web site örneklerimizi aşağıdaki linkten inceleyebileceğiniz gibi ayrıca tüm ihtiyaç ve talepleri karşılayacak web sitelerini kısa bir sürede sizin için tasarlayabileceğimizi tekrar hatırlatmak isteriz.

 

Web Site Tasarımı Hizmeti İçin

0216 484 36 37
0532 455 21 37

Sohbet Başlat Arama Logosu