Web Site Tasarım

Profesyonel Web Site Tasarım hizmeti sunuyoruz.  Tüm web site tasarımlarımız Responsive (uyumlu) ve Seo uyumludur. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi ekonomik fiyatlar ile buluşturmayı başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Her türlü web site tasarımları yapmaktayız. Örnek verecek olur isek; kurumsal web sitesi, blog sitesi, e-ticaret sitesi, özel tasarım siteler, mail sitesi, firma sitesi, kişisel siteler, forum siteleri, aday tanıtım siteleri, marka sitesi, şirket web sitesi gibi her konu ve sektörde her talep ve amaca uygun profesyonel internet siteleri tasarlayıp yapmaktayız.

Web Site Tasarımı Nasıl Yapılır?

Web Sitesi Tasarımcısı

Web sitesi Tasarımları

Web Sitesi Tasarımı Ne Kadar Sürüyor?

Web Site Tasarımı Yapma Konusunda Neredeyiz?

Firmanıza Özel Web Sitesi Tasarlayalım

Web Sitesi Tasarımları Arasından Birini Seçin

Web Sitesi Tasarım Firmaları Arasında Zek Medya'nın Farkı Nedir?

Kurumsal Web Sitesi Yapımı

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web site çözümlerimiz şirketinizin itibarını yükseltecek şekilde tasarlanır. Tasarımlarımız Firmanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi layıkıyla tanıtıyor.

E-Ticaret Sitesi Yapıyoruz.

E-Ticaret Sitesi

Onlarca muhteşem referansı olan E-Ticaret sitesi tasarımlarımız bulunmaktadır. E-Ticaret sitelerimiz Seo destekli ve Responsive (uyumlu) tasarlanır.

Özel Tasarım Web Site

Özel Tasarım Siteler

Kalıplardan ve Sınırlardan sıkılmadınız mı? Müşterilerimizin talep ve zevklerine göre web siteler tasarlıyoruz.
Farklı Olmak Ayrıcalıktır.

Aday Tanıtım Sitesi Yapımı

Aday Tanıtım Sitesi

Dernek, Muhtarlık, Belediye Başkanlığı, Millet Vekili adaylarından tüm konularda tüm adaylara yönelik siteler tasarlıyoruz.

Firma Rehberi Sitesi Yapımı

Firma Rehberi Sitesi

Firma Rehberi yada firma ekleme sitesi de denilen dizin siteleri yapıyoruz. Milyonlarca firmayı tek tıkla yükleyebilir anında yayınlayabilirsiniz.

Web Site Tasarım

Ürün, şirket, marka, hizmet sitesi

Seo uyumlu olan dinamik yapıda olan web site tasarımlarımız şirketinizi, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtmanızda çok iyi bir rol almaktadır.

Mail sitesi yapımı

E-Mail Sitesi

Şirketler için firma adını taşıyan mail adresleriyle, hızlı, güvenli ve kotalara takılmadan mail gönderip alabilecekleri mail sitesi tasarlıyor ve hizmetini veriyoruz.

Blog sitesi yapımı

Kişisel / Blog Sitesi

Profesyonel Blog siteleri tasarlayıp hizmete açıyoruz. Her türlü konuda destek veriyoruz. Muhteşem haber siteleriyle entegre bloglarımız çok tercih edilmektedir.

Nasıl Yapıyoruz?

En iyi özelliğimiz teslim gününde işi teslim etmek olup, firmamız bu konuda tüm müşterilerimizden tam not ve referans almıştır. Sözleşme ile anlaşılan tüm taahhütleri tam olarak yerine getirdik. Hiç bir projemizi yarım bırakmadığımız gibi tüm projelerimiz ya gününden önce bitti yada tam gününde bitti. Yaptığımız web sitelerini diğer web tasarım firmalarının aksine anahtar teslim yapmaktayız.(Müşteriden aksi bir talep gelmez ise).

Web site tasarımlarımız; şık, modern, güvenli, hızlı, dinamik ve kişiselleştirilebilir yapıdadır. Tüm özellik ve taleplerde internet siteleri üretebilecek, tasarlayabilecek ve her ihtiyaca cevap verebilecek özverili web yazılım kadromuzla %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek için işimizin başındayız.

 

Uzman Web Site Tasarımcı
Web site tasarım ve Web yazılım konusunda uzman kadromuzla muhteşem web siteleri yapıyoruz. Özverili ve tecrübeli ekibimizle her daim %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Web tasarım firması olarak tüm Türkiye’ye web site tasarım hizmetleri vermekteyiz. Genel merkezimiz İstanbul Ümraniye‘de bulunmaktadır. Çekmeköy Taşdelen‘de ve Sancaktepe Sarıgazi‘de ofislerimiz bulunmaktadır. Hizmet bölgelerimizin bazılarını aşağıda listeledik;

Seo Uyumlu Web Siteleri Tasarlıyoruz

Bilindiği üzere bir çok web tasarım firması bulunmakta veya az çok eli mouse tutan kişiler web tasarımcıyım diye meydanlarda. Profesyonel hizmet vermeyen kişi yada kurumlar vakit, para ve heves kaybından başka işe yaramazlar. Buna ilaveten bir web site şık yada modern görünebilir. eğer o web sitesi Seo uyumlu tasarlanmamış ise artı olarak yüklü Seo maliyetlerine sebep olacağı gibi, Seo’ya başlanıldığı taktirde ilk önce yanlışlar silinip üzerine yeniden Seo çalışmaları yapılacağı için; hem zaman hemde yine ekstra maliyetler çıkaracaktır.

Zek Medya tüm tasarladığı web sitelerini %100 Seo uyumlu yapmaktadır. Yapılan web sitesi teslim edilirken gerekli SEO bilgileri aktarılmaktadır. Bu sayede organik Seo kendiliğinden uygulanmış olacaktır.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on pinterest
Share on print