En iyi Seo Firması

En iyi seo firması denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Seo çalışmalarımız Profesyonel olarak uygulanır. Hiç bir işlem otomatik veya botlarla yapılmaz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı, taahhütlerine bire bir uyan seo firması olarak en iyi seo hizmetini sunmayı vizyon edindik.
En iyi Çalışmalarını yapıyoruz.
2019 yılında en iyi SEO firmalarından biriyiz.

Seo konu olunca hiç bir şeyin garantisi yoktur ve bununla birlikte Zek Medya olarak biz garantili Seo hizmeti veriyoruz. Nasıl yapıyoruz.

  • Profesyonel Seo Çalışması.
  • Tüm kriterlere uyan çalışma.
  • Tecrübeli ve Seo uzmanı ekip.
  • Taahhütlere %100 uyma.(Taahhütlerimizi yerine getiririz, aksi halde ücret alınmaz)

Nasıl Yapıyoruz? (En iyi Seo firması olmayı)

Elbette en iyi seo firması olmak için çok yol katedip bolca zaman ve özverili onca çalışmalar yaptık. Yaptığımız onca şeyin yanı sıra yapmadığımız onlarca etik dışı işlerde oldu. Hepsini üst üste koyduk ve zamanla Türkiye ‘nin En iyi seo firmalarından biri olduk. Seo çalışmalarımızın başarıları müşterilerimize kurumsal kimlik, tanınma, markalaşma, mağaza ve web sitesine ziyaretçi (Hit, Müşteri) ve dolayısıyla maddi kazanç sağladı. Google, Bing, Yandex ve Yahoo arama motorlarında ilk sayfa hatta çoğu zaman ilk sırada olmanın saygınlığını ve zevkini de yaşama fırsatı sundu.

Altta yazdığımız maddeleri okumanızı ve dikkate almanızı şiddetle öneririz.

Neler Yaptık?

Müşterilerimizi oyalamadan ve kandırmadan, güler yüzle ve destek olmaktan ödün vermeden hizmetlerimizi veriyoruz. 

Bir müşteri bizimle ilk iletişime geçtiğinde ilk analizi yaparız. Bu analizde eksikler, fazlalıklar, bozukluklar ortaya çıkar. Yani kısa bir planlama yapmamıza olanak tanıyan verilere sahip oluruz. Sonrasında sektör ve rakip analizi yaparız burada tüm planlama ortaya çıkar.  Sonrasında haftalık analizler yaparak seo çalışmalarımızın ne durumda olduğunu görmekle birlikte rakiplerimizin ne seviyede ilerlediğini de takip etmiş oluruz. Analiz bizim Seo çalışmalarında büyük önem taşır.

Seo işi ne kadarda net bir süreç olmasa da Zek Medya olarak biz; tecrübe ve bilgilerimizin ne olduğunu çok iyi biliyoruz ve bu doğrultuda ne yapabileceğimizi biliyoruz. Deneme yanılma seviyesinde çalışmalar yapmadığımızdan taahhüt verirken olacak yada olmayacakları biliriz. İşi almak yada para kazanma amacı ile yapılamayacak işlere okey vermeyiz. Bu güne kadar tüm sözleşmelere tam uyduk. 

Seo çalışmalarını yürüttüğümüz tüm firmalara, tercih etmiş olduğu Seo paketi kapsamında haftalık, 15 günlük ve aylık olarak yapılan işlemleri, gelinen noktayı ve rakiplere göre durumumuzu içeren detaylı rapor sunarız. Bu raporu bizde sürekli inceleyerek bize yol göstermesine imkan veririz.

2004 yılından bu yana kendimizi sürekli geliştirerek çokça ve küçük büyük çok çalışmalar yaptık. Zaman içerisinde çok yollar katettik. En iyisini, en güzelini yapabilme coşkusuyla en kaliteli hizmeti hedefledik. Sözlerimizin yerine gelmesi için tüm özverimiz ve gayretimizle çok ama çoooook çalıştık, Çalışmaya da devam ediyoruz.

Google, Yandex, Bing ve Yahoo arama motorlarının tüm kriter ve politikalarını eş zamanlı olarak takip edip, çalışma stilimize hemen entegre ettik. Ayrıca tasarımsal ve yazılımsal tüm gelişmeleri takip edip uygulamamıza aldık. Ekibimiz son teknolojik Seo tekniklerine sahiptir.

Butik Seo çalışması yaptığımız müşterilerimiz için çok özelleştirilmiş çalışma yürütmekteyiz. Butik hizmetimiz kişiye özel çalışmalar, içerikler ve personel ile yapılmaktadır. Gördük ki Butik Seo Hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz arama motorlarında en iyi yerlere yükselmektedir.

Seo dendiğinde akla gelen Google ‘da yükselmek, mümkünse ilk sayfa hatta ilk sıraya çıkmak. Diyelim ki Google ‘da 1. Sıraya yükseldiniz. Her şey tamam mı? Daha ne olacak ki demeyin.

Asıl iş bundan sonra orada tutunmak yani 1. sırada ki yerinizi korumak. Bunun en basit yolu derecesi ne olursa olsun Seo çalışmalarını sürdürmektir.

Zek Medya olarak yaptığımız tüm çalışmalar kademe kademe yükselmeyi hedeflediğinden en zirvede de olsanız orayı garantileyerek çıktığından kolay kolay gerilemez. Unutulmaması gereken diğer bir konu ise rakipler boş durmaz onların çalışmalarını da takip etmek gerekir.

Bu güne kadar yaptığımız Seo çalışmaları hep etkili olmuştur. Başladığımız ilk haftadan itibaren etkisini gösteren çalışmalarımız çok sesler getirmiştir.

Örneğin ilk sıralara çıkardığımız inter sitelerinin alt kısmında Zek Medya logosunu görür görmez bunu referans edinip bizimle iletişime geçmiştir.

Zek Medya olarak En iyi Seo Firması olarak adımız bir yerlere yazılmış ise bunda çok büyük rolü müşterilerimizle kurduğumuz harika diyaloglar ve tam iletişim oynamıştır.

Biz işi biliyor ve biz yapıyoruz diye tutturmadık, müşterilerimizin taleplerini tam dinledik ve onların dediğini yapma gayretinde olduk. Bunu Seo çalışmalarında olsun, web site tasarımlarında olsun, e-ticaret müşterilerimizde olsun tüm müşterilerimizde uyguladık. Ve başarının kapılarını daha iyi araladık. Memnun bir müşteriden daha iyi bir müşteri olur mu? Bizce yok.

Kadromuzu uzman arkadaşlardan oluşturduk ama gelişimlerini de sürdürmeyi sevenler ile devamlı çalıştık. Tabi yetiştirdiğimiz bir çok arkadaşımız da oldu.

Tecrübeli arkadaşlarımızın Özverili olanları ekibimizin temel taşları oldu ve zamanla tüm ekibimiz tecrübeli, özverili, özgüvenli oldu. Tümünün sonucunda Zek Medya başarılı oldu yani en iyi seo firması.

“Velilerle gezen Veli olur, Delilerle gezen Deli olur” atasözüne inanmış yapımızla;

her konuda işinin ehli ve en iyileriyle partner olduk veya iş yaptık.

Hosting firması, Domain firması gibi hizmetleri kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmet veren firmalar ile çalışıyoruz.

Bir çok konuda farklı firmalara destek/hizmet vermekte olduğumuz gibi farklı firmalardan hizmet aldığımız da olmaktadır. Bu firmalar da işlerinde en iyi olanlardır.

Seo çalışmalarımız boyunca site içi ve site dışı Seo çalışmalarının yanı sıra bir çok uygulamalar da yapmaktayız.

Çok ünlü haber siteleri gibi Alexa değerleri çok iyi sitelerde reklam yayınları, milyonlarca mail toplu mail gönderimi, toplu sms gönderimleri gibi bir çok entruman kullanmaktayız.

Sonuç olarak kaliteli, organik ve gerçek müşterileri siteye çeken hit yani müşteriler çekmekteyiz. Ayrıca bir çok farklı yöntemlerimizde bulunmaktadır.

Seo açısında etiketler ve metalar çok önemlidir. Başlıklardan içeriğe kadar tüm metaları profesyonel duruma getiriyoruz.

Meta etiketlerini düzenlemeye başladığımızda sıralama hızlıca değişmeye başlamaktadır.

Site hızı bir çok yönden çok önemlidir. Yavaş açılan bir web sitesini ziyaretçiler çoğu zaman beklemez. Beklese dahi ikinci bir sayfaya tıklamaz. Buda hemen çıkma oranını kötü yönde etkiler.

Yavaş açılan bir siteyi arama motorlarının robotları da sevmez ve Seo performansı hep düşük olur.

Bu sebeple Seo çalışmalarına başlamadan evvel site hızını optimize ederiz.

Arama motoları kullanımı zor veya karışık olan web sitelerini sevmezler. Aslında bu tarz internet sitelerini ziyaretçiler de sevmez. 

Hal böyleyken kullanıcı dostu olmayan internet siteleri hakettikleri yere gelemezler.

Biz Seo çalışmalarına başlamadan önce site hızı ve kullanıcı dostuğu düzeyini iyi yerlere getiririz.

Arama motorlarının zamanla gelişen ve ilan ettikleri politikaları vardır ve bu politikalardan birisi her an değişebilir yahut uygulamadan kalkabilir.

Tüm internet sitelerinin bu politika ve kriterleri uygulaması gerekir. Aksi halde büyük kayıplar yaşanabilir.

Biz bu politikaları anlık takp etmekle birlikte hızlı bir şekilde güncellemeleri ve Seo tekniklerimize hemen ekleriz.

Özellikle gördük ki diğer bir seo firmasından memnun kalmayıp bizimle çalışmaya başlayan müşterilerimizin sitelerine yapılan Seo çalışmalarında site içi Seo ‘ya önem verilmiş, site dışı Seo hep pas geçilmiş. Halbuki Seo çalışmaları bir bütündür ve her hangi bir tekniğe tek başına yüklenmeniz doğru değildir.

Bizim çalışmalarımızda baştan sona kadar tüm yönlü teknikler senkronize şekilde ilerler.

Günümüzde internet siteleri veya sayfaları bir çok boyut ve çözünürlükte ekranlarda görüntülenir. Bunlara örnek verecek olur isek, Cep Telefonu(Mobil), Tabletler, Bilgisayarlar (Desktop, Masaüstü), Televizyonlar gibi çoğaltılabilir.

Responsive web siteleri artık arama motorlarının önemli kriterlerinden. Tüm cihazlara uyumlu web sitelerine Seo hizmeti veriyoruz yada hizmet vereceğimiz siteyi önce uyumlu hale getiriyoruz.

Neler Yapmadık?

Zek Medya Türkiye ‘nin en iyi seo firmalarından biridir. Seo hizmetlerimiz uygun fiyatlıdır fakat ucuz değildir. Hizmetlerimizi ucuz değil kaliteli vermeyi hedefliyoruz.

Tüm Seo çalışmalarımız detaylı ve organik olduğundan çokça emek ve zaman gerektirir. Bu işlemler belirli maliyetler ve ücretler gerektirdiğinden Seo fiyatlarımız uygun olmakla birlikte ucuz değildir. Ama işimizin tam manasıyla hakkını verdiğimizden şüpheniz olmasın.

Web siteniz arama sonuçlarında istediğiniz yerlere geldiğinde ödediğiniz ücretin hakkını verdiğimizi sizde göreceksiniz.

Kimi Seo ajansları tik olmayan Seo çalışmaları yapaktadır. Bu işlemler hızlı bir yükselme gösterebilmektedir ve yerini koruyamayıp eski durumundan daha da geri gitmektedirler. Ayrıca etik olmaması da ayrı bir konu.

Zek Medya olarak biz bu tarz hiç bir çalışmayı önermediğimiz gibi kesinlikle yapmıyoruz.

Seo hizmetimiz boyunca hiç bir otomatik uygulama veya program kullanmamaktayız.

Arama motorlarında çalışan yazılım mühendislerinin (özellikle Google için) Dünya ‘nın en iyi yazılım mühendisleri olduğunu unutmayın. Sürekli geliştirilen politikalar ile bu tarz uygulamalar devre dışı kaldıkları gibi geriye düşme cezası veya banlanma cezası da alabileceğinizi unutmayın.

Seo yani arama motoru optimizasyonu tamamen özfün ve doğal olması gerekir. Bu tarz uygulamalarda organiklik ve özgünlük zor olur ve tespiti çok kolay olacaktır. Ne kadar organik olursa olsun hit programlarından uzak durmanızı öneririz.

Her daim teknolojisi ve arama motorlarının politikalarını takip ederek uyguladık. Bir defa başarı sağladık diye hiç bir çalışmamızı geliştirmekten geri kalmadık.

Aynı sektörden iki firmaya aynı Seo çalışmalarını uygulamadık.

Tüm teknolojik, yazılımsal ve tasarımsal gelişmeleri takip edip hızlı bir şekilde uygulamaya aldık. Ayrıca arama motorlarının politila ve kriterlerinieş zamanlı olarak takip edip uyguladık.

Olmayacak hiç bir işin altına imza atmadık. Bu vesile ile tüm sözlerimiz ve taahhütlerimizi yerine getirdik.

Normal Seo çalışmaları yani olması gerektiği gibi yapılan çalışmalar yavaş ama kalıcı sonuçlar verir. Bunların aksine hızlı sonuçlar veren kimi zaman etikte olmayan çalışmalar vardır. Bu yanlış çalışmaları önermediğim,iz gibi yapmayız ve yapmadık.

Seo’nun en iyisi kalıcı olanıdır. En iyi Seo Firması da Zek Medya ‘dır.

Backlink Seo açısından önemli bir işlemdir. Web sitenize ziyaretçi ve müşteri kazandırmasının yanı sıra backlink alınan web sitelerinin değeri ne kadar yüksek ise (Otorite sahibi siteler) alınan backlinkte o kadar değerlidir. Aynı zamanda bu web sitenizi Seo açısından değerli kılar. Aksi durumda ise web sitenizin değerini düşürür hatta ceza almanıza bile olanak tanır.

Bu sebeple ucuz veya bedava diye güvenilir olmayan internet sitelerinden backlink almıyoruz. aksine en iyilerinden alıyoruz.

Seo konusunda hiç bir şeyin garantisi yoktur. Fakat sektör ve anahtar kelimelerin hatta rakiplerin analizlerini iyi yaparak hizmet vermeye başladığımızdan dolayı, altına imza attığımız tüm taahhütlerimizi yerine getirdik:

Seo için ne yapacağımızı ve ne yapmayacağımızı iyi biliyoruz.

%100 müşteri memnuniyeti dedik ve emin adımlarla yürüdük. Tecrübemiz, sağlam yapımız ve uzman ekibimizle güler yüzlü, ilgili, alakalı hizmetler verdik. Hiç bir müşterimizi bekletmedik, oyalamadık ve işleri aksatmadık.

Hiç bir müşterimizi üzmedik.

Sonuç olarak hiç müşteri kaybetmedik.

Kopyalanmış içeriklerle ilerlemeyi ummadık. Köprü içerik denilen uygulamalar ilk bakışta iyi gibi görünse de zararı sonradan ortaya çıkar. 

Özgün içerik üretmek çok önemlidir. Biz bunu kesinlikle önemsiyor ve uyguluyoruz.

Zek Medya Türkiye’nin en iyi seo firmalarından biri olsa da sürekli olarak öğrenmeye ve Seo uygulamalarını güncellemeye mecburdur. Teknoloji gelişir, yazılım ve yazılım diller değişir, tasarım standartları değişir. Biz güncel tüm bilgi ve tecrübeye sahibiz fakat arama motorları için tüm yeni gelişmelere ihtiyaç duyarız.

En İyi Seo Firması Zek Medya

En iyi Seo firması Video

En iyi SEO Çalışması; nasıl yapıyoruz?

ANALİZ

Site içi analiz, Sektör analizi ve rakip analizi.

ANAHTAR KELİME

Anahtar kelime analizi yapılır ve kelimeler belirlenir.

RAPORLAMA

Analizlerin ve görüşlerin raporu sunum yapılır.

ANLAŞMA

Raporlama sonrası fiyat kabülü ve sözleşme imzalanır.

SİTE İÇİ SEO

Site link yapısı, içerikler gibi bir çok site içi seo çalışması.

SİTE DIŞI SEO

Mailing, Toplu Sms, Youtube video, PR, Makale, Backlink çalışmaları

ARAMA MOTORLARI

Arama motorlarına kayır ve tüm url'lerin bildirimi.

SEO ÇALIŞMALARI

Bir çok ve süreklilik gerektiren Seo çalışmaları yürütülecek

EN İYİ SEO HİZMETİ VERDİĞİMİZ YERLER

Zek Medya başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de profesyonel, etkili, kalıcı ve en iyi seo hizmetini vermektedir. Butik Seo Çalışması olarak hizmet vermemizin her yönde farkı oluşmaktadır.

İSTANBUL EN İYİ SEO FİRMASI

Zek Medya, İstanbul’un en iyi seo firmaları arasındadır. Tüm Seo hizmetlerimiz garantilidir.

AVRUPA YAKASI EN İYİ SEO FİRMASI

Zek Medya olarak İstanbul Avrupa Yakası ‘nın her ilçesine en iyi Seo hizmetini vermeye odaklandık. Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu en iyi Seo firması olarak hizmet vermekteyiz.

ANADOLU YAKASI EN İYİ SEO FİRMASI

Anadolu yakasında en iyi seo firması odaklı hizmet vermekteyiz. Tüm Anadolu yakasına (Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar) en iyi seo hizmeti sunmaktayız.

TÜRKİYE'NİN EN İYİ SEO FİRMASI ZEK MEDYA

Zek Medya olarak; Türkiye’nin en iyi seo firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Referanslarımız, Uzman ve özveri sahibi ekibimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizle en iyi seo hizmeti için çabalıyoruz. Tüm Türkiye’ye Seo hizmeti vermekteyiz

SEO HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLLER

Türkiye’nin her il ve her yerine en iyi seo hizmeti vermekteyiz.

Paylaş Paylaş