Seo Çalışması

SEO nedir?

SEO; Search Engine Optimization cümlesinin kısaltmasıdır. Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçer. SEO ne demek sorusunu özetleyecek olur isek bir internet sitesi yada sayfa/sayfalarını Google veya diğer arama motorlarının politika ve kriterlerine göre, teknik ve tasarımsal açıdan ayarlama sanatıdır..

SEO’yu site içi seo ve site dışı seo diye ikiye ayırabiliriz. Etkili, İyi, Doğal, Etik ve kalıcı bir Seo çalışması yapıldığı takdirde arama motorları web siteniz yada sayfalarını üst sıralara hatta ilk sıraya bile çıkarabilir.

Seo hizmetini, Zek Medya gibi profesyonel ve kendini ispatlamış firmalara yaptırmayı tercih etmenizi şiddetle öneririz. Zek Medya Türkiye’deki en iyi seo firması ünvanını taşıyan ender Seo firmalarından biridir..

Seo'nun Önemi nedir?

Günümüzde ticari olsun olmasın her bir internet sitesi Seo’ya ihtiyaç duyar. Tüm ticari firmaların artık birden fazla web sitesi bulunmakta ve bu sitelerde firmalarını tanıtmak, markalaşmak, ürünlerini tanıtmak veya satmak gibi hedefleri bulunmaktadır. Peki internet kullanıcıları aradığı ürünü nasıl sizin sitenizde bulacak, diğer bir deyişle Google veya diğer arama motorlarında arama yapan kişileri nasıl sitenize çekeceğinizi biliyormusunuz? İşte tam da burada Seo’nun önemi devreye girmektedir..

Etkili, doğal ve kalıcı bir Seo çalışması yapılmış internet siteleri arama motorları tarafından tarandığında arama sonuçlarında üst sıralara çıkmaktadır.. Hatta SEO işlemleri tam ve özgün yapılmış internet siteleri ilk sıraya kadar yükselmektedir.. Bu yükselme web sitenize daha çok ziyaretçi çekeceğinden satış yada diğer hedeflerinize ulaşmanızda bir engel kalmayacaktır..

Nasıl SEO Yapıyoruz?

Bu güne kadar yürüttüğümüz tüm Seo çalışmalarında %100 başarı oranına ulaştık. Her sözleşmede Seo hedeflerini garanti altına aldık. Diğer bir deyişle verdiğimiz Seo hizmetlerinde “Garantili SEO Hizmeti” verdik. Her daim son teknoloji ve kriterleri uygulamaktan ve uzman Seo kadromuzu teknik bilgi tarafında güncel tutmaktan ödün vermedik. Modern, yenilikçi, Organik ve tamamen özgün Seo çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimize değer kattıkça mutlu olduk. Seo çalışmalarımızı yürütürken veya çalışmalarımızı bitirdikten sonra dahi hep müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet verdik, vermeye de devam edeceğiz.

MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Şirket politikamız gereği müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutmayı ilke edindik. Müşterilerimizin kazanç ve mutlulukları, başarılarımızda bizi bir adım daha ileri çıkarmaktadır.

ETKİLİ & KALICI
SEO ÇALIŞMASI

Seo çalışmalarımızı yürütürken doğali etik, özgün ve organik çalıştığımızdan her zaman etkili seo sonuçları aldık. Seo'da aldığımız sonuçlar kalıcı kaldığı gibi ivmesi yukarıya doğru devam etmektedir.

GARANTİLİ
SEO HİZMETİ

Seo çalışmalarına başlamadan önce yapılan sözleşmede talepler doğrultusunda anlaşılan tüm maddeler garantimiz aldındadır. Aksi halde yerine gelmeyen taahhüdlerin ücretini iade etmeyi kabul ederiz..

%100
BAŞARI

Seo çalışmalarımızı %100 başarı ile tamamladık. Tüm sözleşmelerde ki taahhütlerimizi yerine getirebilmenin mutluluğunu karşılıklı yaşadık.

SEO PAKETLERİ & FİYATLARI 2020

KURUMSAL VE PROFESYONEL SEO HİZMET

En iyi seo firması denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Seo çalışmalarımızı tamamen organik olarak uygulamaktayız. Yani bir seo çalışmasına başlandığında bir personel sürekli ara vermeden sadece o proje ile ilgilenir ve hiç bir işlemi otomatik veya botlarla yapmaz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı, taahhütlerine bire bir uyan seo firması olarak en iyi seo hizmetini sunmayı vizyon edindik.

GARANTİLİ SEO HİZMETİ
Seo konu olunca hiç bir şeyin garantisi yoktur ve bununla birlikte Zek Medya olarak biz garantili Seo hizmeti veriyoruz. Nasıl yapıyoruz.

 • Organik Seo Çalışması.
 • Tüm kriterlere uyan çalışma.
 • Tecrübeli ve Seo uzmanı ekip.
 • Taahhüte %100 uyma.(Taahhütlerimizi yerine getiririz, aksi halde ücret alınmaz)

Seo Hizmetimiz

Zek Medya En İyi Seo Firması denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biridir.. Google ve tüm arama motorlarında ilk sayfa garantili etkili & kalıcı SEO Çalışmalarımızla tüm müşterilerimizin kazançlarının artmasındaki rolümüzden ötürü çok mutluyuz. Peki en iyi seo firması nasıl oluyoruz, seo hizmetimizin kalitesi nereden geliyor.

ANALİZ

Site içi analiz, Sektör analizi ve rakip analizi.

ANAHTAR KELİME

Anahtar kelime analizi yapılır ve kelimeler belirlenir.

RAPORLAMA

Analizlerin ve görüşlerin raporu sunum yapılır.

ANLAŞMA

Raporlama sonrası fiyat kabülü ve sözleşme imzalanır.

SİTE İÇİ SEO

Site link yapısı, içerikler gibi bir çok site içi seo çalışması.

SİTE DIŞI SEO

Mailing, Toplu Sms, Youtube video, PR, Makale, Backlink çalışmaları

ARAMA MOTORLARI

Arama motorlarına kayır ve tüm url'lerin bildirimi.

SEO ÇALIŞMALARI

Bir çok ve süreklilik gerektiren Seo çalışmaları yürütülecek

Hizmet veya Bilgi almak için

SEO hakkında çok merak edilenler

SEO (Search Engine Optimization) yani arama motoru optimizasyonu anlamına gelir.

Bir web sitesinin Google ve diğer tüm arama motorlarında ilk sayfa yada diğer bir deyişle üst sıralarda çıkabilmesi için; öncelikle tüm site uçtan uca arama motoru optimizasyonu (SEO) işlemi profesyonel bir kişi yada kurum tarafından uygulanmalıdır. Daha sonrasında yine profesyonel yardım veya kendi tecrübelerinizle sürekli olarak Seo işlemleri uygulanmalıdır. Yapılacak işlemler yoğun olmak zorunda değildir, girdiğiniz yeni sayfaları Seo uyumlu girmeniz bile size yeterli olacaktır. Belirli aralıklarla backlink almak Seo sürekliliği açısından sitenizi üst sıralara taşıyacaktır.

SEO. hizmetini profesyonel bir kişi yada kurumdan almak her zaman iyidir. Profesyonel Seo hizmeti verenler arama motorlarının politika ve kriterlerini sürekli takip ederler. ve bu sayede sitenize en güncel Seo teknikleri uygulanmaktadır. Zek Medya olarak biz; SEO hizmetlerimizi tüm tecrübe ve bilgilerimizi kullanarak doğal ve butik olarak yaparken tüm etik kuralları da gözetmeyi ihmal etmeyiz. 

Her zaman işi bilen daha iyi sonuçlar alacaktır. SEO BİZİM İŞİMİZ.

SEO firması seçerken altta listelenmiş maddelere dikkat ediniz.

 • REFERANS.
 • REFERANS ÇESİTLİLİĞİ.
 • KESİN TAAHHÜTLERDE BULUNANLARDAN KAÇININ.
 • FİYAT VERMEDEN ÖNCE DETAYLI ANALİZE ÖNEM VEREN ŞİRKETLERLE ÇALIŞIN.
 • AYLIK RAPOR VEREN FİRMALARI TERCİH EDİN..
 • HIZLI YÜKSELMEDEN BAHSEDEN FİRMAYI DEĞİL KALICILIKTAN BAHSEDEN FİRMAYI TERCİH EDİN.
 •  SEO HİZMETİ VERDİĞİ FİRMALARA NE KADAR SÜREDİR HİZMET VERDİĞİNİ ÖĞRENİN..
 • SEO ÇALIŞMASINA BAŞLADIĞINDA ÖNCE WEB SİTESİNDEKİ HATA VE EKSİKLİKLERİN GİDERİLMESİNİ ÖNEREN FİRMALAR TERCİH EDİLMELİ.
 • NERELERDEN BACLİNK ALDIĞINI ÖĞRENİN.
 • SEO FİRMASININ GOOGLE ADS GİBİ TÜM DİJİTAL PAZARLAMALARA VE YAZILIM BİLGİSİNE SAHİP OLMASI DA GEREKİR.
 • SEO ÇALIŞMALARI BAŞINDA AYLIK NE ÇALIŞMALAR YAPILACAĞININ RAPORUNU YAZILI İSTEYİN. VE BU RAPOR GENEL DEĞİL DETAY İÇERSİN.
 • 50₺, 100₺, 300₺ GİBİ FİYAT VEREN SEO FİRMALARINDAN KESİNLİKLE UZAK DURUN. PROFESYONEL, KALICI VE KALİTELİ SEO’NUN SEO ÜCRETİ 1000₺ CİVARINDAN BAŞLAMAKTADIR. BU RAKAMIN ALTINDA VERİLEN HİZMETTEN VERİM SAĞLAMANIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR.
 • SİZEDE BAZI TİYOLAR VEREN FİRMALARI TERCİH EDİN, ÇÜNKÜ SEO ÇİFT TARAFLI YAPILACAK BİR ÇALIŞMADIR.

SEO. nasıl yapılır diye sormak kısa ve basit iken bu soruya cevap vermek o kadar kolay ve kısa değildir. Maddeler halince basitçe izah edecek olur ise;

 • Çok iyi bir Seo analizi ile başlamak. (anahtar kelime, rakip analizi, rekabet dereceleri, Web sitesinin tasarımsal ve teknik sorunlarının, eksiklerinin tespiti, url yapısı, mobil tam uyumluluk(responsive), sektör araştırması, dış seo analizi, analiz raporu ve iş planı hazırlanması gibi bir çok hazırlık yapılmalıdır.
 • Site hızını optimum düzeye getirme.
 • Anahtar kelime analizi ve yerleşimi.
 • En iyi yöntemlerle yazılmış özgün içerikler ekleme.
 •  Seo’yu en üst düzeyde destekleyecek meta etiketlerini yerleştirme.
 •  Video ve görseller ekleme..
 • Analitik ve Search Console gibi webmaster araçlarının kurulumu ve aktif kullanımı.
 • Sitemap ekleme.
 • Sosyal medya paylaşımları.
 • Kaliteli, Otoriter backlink alımı.
 • Düzenli Seo çalışmaları.
 • Ayrıca her web sitesi, müşteri, talepler, sektör veya konjektöre göre ekstra Zek Medya’nın kendine ait Seo çalışmaları yapılmaktadır. Bunlar ücretsiz olabileceği gibi bazıları ekstra ücrete tabi olabilir.

Seo Fiyatlarımız sektör, web site, anahtar kelime zorluğu, rekabet, rakiplerin seviyesi, taleplere ve bu tarzla kriterlerden dolayı farklılık gösterebilir. SEO başlangıç fiyatlarımız 1000₺^den başlamaktadır. SEO Fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

SEO’mu SEM’mi.diye merak ediyorsanız; mutlaka Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkarmak istediğiniz bir web sitesine sahipsiniz demektir desek yanlış olmaz.

Seo her web sitesine lazım, Sem ise istek dahilinde başvurulacak arama motoru pazarlaması (Search Engine Marketing) işlemidir. 

Fakat Seo’ya ek Sem tercih edilirse sonuçlar daha da etkili olacaktır.

Sohbet Başlat Sohbet Başlat Arama Logosu