Google ADS

Google ADS eski adıyla Google Adwords hizmeti ve danışmanlığı sunmaktayız. Zek Medya olarak firmaların Google arama motorunda ADS reklamları ile ön plana çıkmalarını sağlayarak direkt olarak yeni müşteriler edinmelerine destek oluyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Müşterilerimizin taleplerini ön planda tutarak en az bütçe ile en çok kazanç sağlamaları için sürekli ve özveri ile optimizasyon yapmaktayız. Bu vesile ile en iyi reklam performansına ulaşmaktayuz.

Anahtar Kelime Analizi

İşinizle, ürünlerinizle, sektörünüzle ya da hizmetinizle alakalı tüm anahtar kelimeleri sizin için derleyip en iyi şekilde sisteme ekliyoruz. Ayrıca günlük olarak yeni veya en iyi verim veren anahtar kelimeleri öne çıkarıyoruz.

Bütçe ve TBM

Bütçe yani reklam için harcanacak para miktarını müşteri karar verse de reklam, kampanya ve reklam grubu odaklı en verimli olacak bütçeyi belirli aralıklar ile müşterilerimizin tercihine sunuyoruz. En iyi TBM rakamına ulaşmak için sürekli denemeler yaparak sonuca ulaşıyoruz.

Ücretlendirme

Google ADS aldığımız ücretler; Danışmanlık, kurulum, reklamveren doğrulaması ve/veya SEM olarak değişmektedir. Ayrıca her projeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir.

Neden Biz?

Tüm gelişmeleri anlık takip ederek en iyi reklam optimizasyonunu sağlıyoruz. Bu sayede reklamlarınız daha uygun fiyata daha çok ön planda oluyor. Bu daekstra kazanç olarak geri dönüyor.

Reklamveren Doğrulaması Yapıyoruz

Google 2023 tılı itibariyle şeffaflığı sağlamak ve dolandırıcılığı önlemek amacıyla “Reklamveren Doğrulaması” işlemini zorunlu tutmakta ve süresi geçtiğinde reklamlarınız gösterilmeyip hesap askıya alınıyor.

En baştan reklamveren doğrulamasını özenle yapıp kesinti olmadan Google ADS reklamlarınızı yayında tutuyoruz.

Başa dön